ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مهدی جاوید :تیم ملی فوتسال دو دست لباس دارد

تیم ملی فوتسال کشورمان که طلسم ۲۴ ساله را شکسته و با برتری مقابل برزیل و پاراگوئه به جمع ۴ تیم پایانی جام جهانی کلمبیا راه یافته با مشکلات عدیده ای روبروست.

مهدی جاوید هم چنین درباره گلزنی اش در این بازی، تصریح کرد:خدا را شکر دو گل به ثمر رساندم، اما دوست دارم بازی کنم و بیشتر به هم تیمی هایم کمک کنم و به هیچ وجه به دنبال گل زدن نبودم.

مهدی جاوید فوتسال

مهدی جاوید ستاره تیم فوتسال

مهدی جاوید ستاره تیم فوتسال کشورمان که برابر پاراگوئه حسابی درخشید پس از پایان این مسابقه دست به افشاگری زد و گفت:«همه فقط از فوتسال توقع موفقیت دارند و حتی برخی ها در داخل کشور از بازی های ضعیف ما در مرحله مقدماتی انتقاد می کنند در حالی که تیم ما از کمترین امکانات هم برخوردار نیست.»

 وی افزود:«ما نه تنها اردوهای خوب و بازی های تدارکاتی مناسبی برگزار نکردیم بلکه حتی لباس کافی هم نداریم. ما تنها تیمی در کلمبیا هستیم که فقط ۲ دست لباس داریم که از کیفیت خوبی هم برخوردار نیست و حتی تعداد کافی پیراهن نداریم تا به هواداران یا بازیکنان حریف بدهیم!»

 این حرف ها اگر صحت داشته باشد باید به حال مسئولانی تأسف خورد که هیچ کار مثبتی برای این تیم شایسته نکردند اما این روزها بدجوری موج سواری کرده و موفقیت های فوتسال را به نام خود سند می زنند.

افشاگری مهدی جاوید بازیکن فوتسال از نداشتن لباس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,