ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جانشین فرمانده ناجا در ساری مطرح کرد

۲۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۳۶

اسکندر مومنی/ سردار مومنی

جانشین فرمانده انتظامی با تاکید بر تداوم اجرای طرح امنیت اخلاقی در سواحل کشور گفت: میزان کشفیات قاچاق از ابتدای امسال در کشور ۲۱ درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار اسکندر مومنی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امنیت نقش مهمی در جامعه دارد که خبرنگاران با اطلاع‌رسانی درست و به موقع خود امنیت روانی را در جامعه فراهم می‌کنند.

وی افزود: دومین نشست بررسی طرح دریا با مسئولان انتظامی استان‌های گیلان،گلستان و مازندران امروز در ساری برگزار تا مردم بدون مشکل از مواهب الهی و طبیعی از  طرح‌های دریا استفاده کنند.

مومنی بیان داشت: ۱۰۵ طرح سالم‌سازی دریا در استان‌های مازندران و گیلان اجرا شد که در این زمینه طرح‌های امنیت اخلاقی، بهداشت و ایمنی اجرا می‌شود.

جانشین فرماندهی انتظامی کشور گفت:  59 نفر از ابتدای امسال تاکنون در سواحل مازندران غرق شدند که صددرصد این افراد خارج از طرح غرق شده که نسبت به سال گذشته بالغ بر ۱۲ درصد کاهش داشت.

وی در باره برنامه پلیس برای جمع‌آوری ماهواره‌ بیان داشت: نیروی انتظامی ملزم به اجرای قانون بوده و اگر در زمینه‌ای قانون اجرا نشد باید بگوییم چرا رعایت نشد و مردم در زمینه جرائم می‌توانند با ۱۱۰ تماس گرفته و اطلاع‌رسانی کنند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی مبارزه با قاچاق مواد کالا بوده که قرارگاه مبارزه با قاچاق در نیروی انتظامی تشکیل شد و در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده‌‌ که ۲۱ درصد کشفیات افزایش یافته و ۱۴۰ باند نیز در این راستا متلاشی و افراد تحویل مراجع قانونی شدند.

مومنی افزود: اجرای طرح امنیت اخلاقی از مهم‌ترین اقدامات نیروی انتظامی بوده که در این زمینه ۲۷ دستگاه اجرایی دخیل هستند که باید نهادهای دیگر وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

وی تصریح کرد: اکنون ۱۸ میلیون خودرو  در کشور تردد کرده که امسال بالغ بر ۱۶ هزار نفر بر تعداد کشته‌های جاده‌ای و درون شهری کاسته شده ولی برای ما فوت یک نفر هم زیاد است که پلیس و نیروی انتظامی باید با کمک یکدیگر این آمار را کاهش دهند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال199 روز قبل