ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا افتخاری در تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: تمرین هنوز شروع نشده و من در خدمت شما هستم و خوشحالم که امروز در تمرین حاضر شده‌ام تا عملکرد تیم را از نزدیک ببینم و با کادرفنی هم جلسه‌ای داشته باشم و برنامه‌های آنها را مرور کنیم.

وی در مورد اینکه با گذشت سه هفته از فصل به استقلال آمده‌اید گفت: سه جلسه تاثیر زیادی در روند کلی مسابقات ندارد و قابل جبران است. تیم‌های دیگر هم بازنده می‌شوند و شرایط برای استقلال در آینده فرق خواهد کرد و در آینده نزدیک شما شاهد موفقیت استقلال خواهید بود.

وی در مورد اینکه شما امروز گفته بودید که ستاره چهارم را برای استقلال می‌گیرید و اشتباه کردید و برخی می‌گویند شما اشرافی به مسائل استقلال ندارید، گفت:اگر من اینگونه حرف نمی‌زدم آنها تحلیلی نداشتند که بگویند. این را گفتم تا آنهایی که تحلیل می‌نویسند سوژه‌ای برای نوشتن داشته باشند.

افتخاری در مورد اینکه موافق و مخالف برای حضورش در استقلال زیاد است، گفت: اهالی فوتبال من را می‌شناسند. از مسعود معینی سوابقم را بپرسید نه از خودم. زیرا در آن صورت می‌گویند از خودش تعریف می‌کند. من به اندازه کافی از فوتبال ایران و باشگاه استقلال شناخت دارم. در استرالیا همین منصوریان بازیکن من بود و روی نیمکت کنارم نشسته بود. من با استقلال و فوتبال ایران بیگانه نیستم. رزومه‌ام را مطالعه کنید.

وی افزود: تمام مراحل را طی کرده‌ام و به اندازه کافی تجربه به دست آورده‌ام. اکنون وقت بهره‌برداری از تجربیات من است و این شانس استقلال است که می‌تواند از تجربیات من استفاده کند. 

افتخاری در مورد اینکه زیاد از خودش تعریف می‌کند، گفت: بله اگر از خودم تعریف نکنم نمی‌توانم با قدرت در این باشگاه کار کنم. 

سرپرست استقلال در مورد نتایج بد این تیم گفت: استقلال بدشانسی آورده است. زمانی تیم ملی دچار بحران شده بود و ما به آن شوک دادیم و مشکلش حل شد. ضمن اینکه بدانید شما رسانه‌ها تاثیرگذار هستید. می‌توانید به باشگاه کمک کنید. قرار نیست که من تمام کارها را انجام دهم. شما می‌توانید با مطالبی که می‌نویسید به استقلال روحیه بدهید. اگر دلتان به حال استقلال می‌سوزد. رزومه من را هم مطالعه کنید. 

افتخاری در مورد اینکه برخی می‌گویند بهتر است شما در فوتسال می‌ماندید، گفت: من امروز با وزیر ورزش جلسه داشتم. ایشان اصرار داشتند که من بمانم. من شرایط کشور را در نظر می‌گیرم تا ببینم کجا به من نیاز است. احساس می‌کنم اکنون استقلال به من بیشتر نیاز دارد و من می‌توانم به استقلال کمک کنم و برای همین اعلام آمادگی کردم. می‌خواهم استقلال را به جایگاه اصلی‌اش برسانم. 

 

رئیس کمیته فوتسال در مورد اینکه شمسایی گفته است انرژی لازم را برای فوتسال نمی‌گذارید، گفت: شمسایی ابتدا جواب نتایجی را که گرفته بدهد بعد در مورد من اظهار نظر کند. صلاح نمی‌بینم به او پاسخ دهم. کمیته فوتسال کار خودش را به خوبی انجام داده است. ما ۴۰۰ تیم در لیگ کشور داریم. بدون مدیریت چگونه این تیم‌ها با هم بازی می‌کنند. ما در رده‌های مختلف دسته یک، دو و امید و جوانان تیم داریم. چه کسی این مسابقات را برگزار می‌کند. این حرف‌ها برای بازارگرمی زده می‌شود. در فوتسال آنقدر آرامش داریم. چه زمانی ۳ قهرمانی در یکسال به دست آورده‌ایم؟ 

افتخاری در مورد اینکه ظاهرا قرار است در فوتسال بماند، گفت: قرار است تا جام جهانی در فوتسال بمانم تا تیم ملی فوتسال با آمادگی کامل به این مسابقات برود. بعد از جام جهانی طبیعی است نمی‌توانم با یک دست دو هندوانه بردارم. هنوز از فوتسال استعفا نداده‌ام و هیأت مدیره باشگاه را راضی کرده‌ام بعد از جام جهانی فوتسال از فوتسال بروم.

 

انتهای پیام/ا

 

http://fna.ir/EZ2VF7

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,