ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل باشگاه استقلال می‌‌گوید: حتی اگر تیمش دربی را ببازد باز هم سرمربی تغییری نخواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود ، سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در حاشیه دیدار بازی ایران و قطر اظهار داشت: نگران نباشید هم استقلال بهتر می‌شود و هم تیم ملی. مقابل صد هزار نفر بازی کردن واقعا سخت است. آنقدر که برای ما استرس دارد برای حریف ندارد. اگر بازی در قطر انجام می‌شد نتیجه بهتری می‌گرفتیم. شک نکنید فشار روحی روی تیم زیاد بود و آنها نتوانستند بازی خود را به نمایش بگذارند.

وی درباره اینکه شما بالاخره حکم را گرفتید یا خیر و گلایه‌هایی هم داشتید عنوان کرد: گلایه نبود حکم را گرفتم تا حکم نباشد نمی‌توانم قانونا تحول ایجاد کنم، من باید پاسخگو باشم.

مدیرعامل استقلال درباره شایعاتی که در خصوص تغییر مربی این تیم وجود دارد تصریح کرد: قبلا هم گفتم و الان هم می‌گویم مربی تغییر نخواهد کرد. چرا که ما باید به مربی فرصت بدهیم.

افتخاری در پاسخ به این سوال که حتی اگر دربی را هم ببازید باز هم مربی تغییر نمی‌کند گفت: شما نگران نباشید دربی را نمی‌بازیم اما باز هم منصوریان می‌ماند.

مبنی بر اینکه ظاهرا از بیرون فشارهایی به شما وارد کردند تا جویباری به این باشگاه اضافه شود و شما مخالفت کرده‌اید عنوان کرد: من کجا او را دیده‌ام که موافقت یا مخالفت کنم خیلی‌ها را به من معرفی کردند اما من خودم تصمیم می‌گیرم چه کاری انجام دهم.

 

۲۰۲۰

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,