ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

 رباب شهریان دیروز (شنبه ) با حضور در مجموعه ورزشی آزادی، با تیراندازان و قایقرانان پارالمپیکی کشور دیدار کرد.
 
 

وی گفت: مدیریت قدرتمند این فدراسیون موجب شد تا این تیم به همدلی و وحدت خوبی برسد و امیدواریم در سایه این همدلی و تلاش در این دو رشته مدال های خوبی برای کشور کسب شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه ریزی خوب فدراسیون و تمرینات منظم و انگیزه و پشتکار ورزشکاران امیدواریم این ورزشکاران همان گونه که در داخل کشور و عرصه های آسیایی و جهانی، مقام و مدال هایی را برای کشور کسب کرده اند، بتوانند با تلاشی به مراتب بیشتر در عرصه پارالمپیک سکوهای قهرمانی ریو را به نام کشور کسب کنند.

معاون وزیر ورزش خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تعداد زنان پارالمپیکی به ۲۳ سهمیه افزایش یافته است، باید گفت که افتخار آفرینی زنان ورزشکار پیش از ریو آغاز شده و با کسب مدال پارالمپیک ریو کامل خواهد شد.

زنان معلول کشورمان تاکنون ۲۳ سهمیه در رشته های تیراندازی ، تیرو کمان ، دوومیدانی ، قایقرانی و والیبال نشسته کسب کرده اند.

ساره جوانمردی ، سمیرا ارم ، عالیه محمودی، معصومه خدابخشی و سمیه عباسپور (تیراندازی- ریکرو و کامپوند) و شهلا بهروزی (قایقرانی ) شش ورزشکار پارالمپیکی کشور هستند.

این نخستین بار است که ایران در رشته قایقرانی و کامپوند سهمیه کسب کرده است. سهمیه ایران در رشته کامپوند را سمیه عباسپور کسب کرده است.

کاروان ورزشی پارالمپیک ایران در لندن با هفت ورزشکار زن در رقابت ها حضور داشت، اما کاروان امسال با ۲۳ ورزشکار زن در پنج رشته در این رقابت ها حاضر می شود.

پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک از ۱۷ تا ۲۸ شهریور ماه در شهر بندری ریودوژانیرو برزیل برگزار می شود.

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,