ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی خبر داد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۹:۳۲

مهرآبادی

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر بر تسریع روند افتتاح و واگذاری واحدهای این طرح به متقاضیان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی به‌همراهی مدیرعامل شرکت عمران پردیس از روند ساخت واحدهای مسکن مهر بازدید کرد.

احمد اصغری مهرآبادی در خلال این بازدید بر تسریع ساخت‌وساز واحدهای مسکن مهر تأکید کرد.

وی همچنین تأکید کرد تا پایان سال واحدهای مسکن مهر در تمام فازهای شهر جدید پردیس افتتاح می‌شود.

غفوری مدیرعامل عمران پردیس نیز پیش‌تر در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به افتتاح ۴۵۰۰ مسکن مهر فاز ۱۱ از برنامه‌ریزی برای افتتاح فاز به فاز این پروژه‌ها گفته بود: در گام بعدی ۱۱۳۴ مسکن مهر فاز ۳ همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود و پس از آن نوبت به فاز ۸ خواهد رسید.

وی با یادآوری افتتاح بیش از ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس اظهار کرد:‌ این واحدها با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی افتتاح شده و در حال واگذاری به متقاضیان است، در راستای برنامه تکمیل و تحویل واحدها نوبت به پروژه‌های فاز ۳ رسیده است.

وی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت امسال ۱۱۳۴ واحد این فاز افتتاح می‌شود، تصریح کرد:‌ پس از این فاز نیز نوبت به فاز ۸ می‌رسد و در برنامه داریم در گام اول حدود ۱۰۰۰ واحد این فاز را نیز افتتاح کنیم.

وی با تأکید بر "روی همه فازهای مسکن مهر پردیس تمرکز کرده‌ایم"، افزود: در فاز ۳ یک مجتمع تجاری با مساحت ۹۰۰۰ متر، مسجد محله‌ای، خانه کُشتی، پارک و کتابخانه عمومی با همکاری شهرداری به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اعلام اینکه از دو ماه پیش کار ساخت ۳ مدرسه نیز در فاز ۳ آغاز شده است، گفت:‌ پیشرفت فیزیکی این مدارس مناسب است. در هفته دولت نیز ۳ مدرسه فاز ۱۱ (کوزو) به‌همراه مسجد جامع شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال193 روز قبل