ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – ستاره فرانسوی رئال مادرید ابراز امیدواری کرده بار دیگر بتواند برای تیم ملی کشورش به میدان برود.

به گزارش وبسایت نود، کریم بنزما ۲۸ ساله که از اکتبر سال ۲۰۱۵ به دلیل نقش داشتن در پرونده اخاذی از متئو والبوئنا برای تیم ملی فرانسه به میدان نرفته و یورو ۲۰۱۶ را از دست داد در جدیدترین مصاحبه خود ابراز امیدواری کرده بار دیگر بتواند پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کند.

بنزما به شبکه TF1 فرانسه گفته:

سرمربی تیم ملی گفته مشکلی برای بازگشت من به تیم وجود ندارد. مشغول انجام کارم با باشگاهم هستم. همه باید برای دعوت شدن به تیم ملی صبر کنند. من یک فوتبالیست هستم، عاشق فرانسه هستم و البته که برای دعوت شدن به تیم ملی منتظر می مانم. شما به این دلیل فوتبال بازی می کنید. من در رئال مادرید که باشگاه بزرگی است بازی می کنم و عاشق کشورم هم هستم. مربی تیم ملی حضور دارد که باید تصمیم بگیرد. در هر صورت من آماده هستم.

دیدیه دشام، سرمربی تیم ملی فرانسه پیش از یورو ۲۰۱۶ درباره ادعای بنزما مبنی بر اینکه او به خاطر فشار گروه های نژادپرست فرانسه تصمیم گرفته مهاجم رئال مادرید را به تیم ملی دعوت نکند گفت:

من فقط تصمیمات ورزشی می گیرم که براساس جنبه های مختلف هستند. هر کسی آزاد است کاری که می خواهد را انجام دهد و چیزی که دوست دارد را بگوید. شرایط مشخصی در مورد بنزما وجود ندارد. احتمال بازگشت او به تیم وجود دارد. بازیکنان دیگری هم بودند که کسی فکر نمی کرد به تیم ملی بازگردند اما این اتفاق رخ داد. من نمی خواهم از کریم یک مورد ویژه بسازم.

۲۰۳۱

مجله