ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: یک نفر از این زندانیان به اتهام فروش ۴ کیلوگرم شیشه، نفر دوم به اتهام حمل و نگهداری ۲ کیلوگرم شیشه و نفر سوم نیز به اتهام حمل و نگهداری یک کیلوگرم مرفین و نفر آخر نیز به اتهام حمل و نگهداری ۷ کیلوگرم هروئین به اعدام محکوم شدند. 
 
 سحرگاه ۱۹ مردادماه ۵ نفر از زندانیان که جرائم آنان محاربه و شهادت سه مامور نیروی انتظامی و  فروش و حمل نگهداری انواع مواد مخدر بود در زندان مرکزی ارومیه پس از انجام تشریفات قانونی و رسیدگی قضایی به پرونده هایشان به دار مجازات آویخته شدند. 
 
توکل حیدری  با اشاره به برخی اخبار کذب منتشر شده در رسانه‌های معلوم الحال نسبت به اعدام یک زندانی امنیتی و ۴ زندانی مواد مخدر در زندان مرکزی ارومیه گفت: ۴ نفر از زندانیان معدوم که در تاریخ ۱۹ مرداد ماه در زندان مرکزی ارومیه به دار مجازات آویخته شدند محکومانی به اتهام حمل و نگهداری انواع مخدر از نوع شیشه، مرفین و هروئین با مقدار بالا بودند. 
 
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در تشریح جرام ارتکابی از سوی متهمان مواد مخدر گفت: یک نفر از این زندانیان به اتهام فروش ۴ کیلوگرم شیشه، نفر دوم به اتهام حمل و نگهداری ۲ کیلوگرم شیشه و نفر سوم نیز به اتهام حمل و نگهداری یک کیلوگرم مرفین و نفر آخر نیز به اتهام حمل و نگهداری ۷ کیلوگرم هروئین به اعدام محکوم شدند. 
 
وی در ادامه به جوسازی‌های مسموم رسانه‌های ضد انقلاب و معاند در رابطه با زندانی امنیتی اعدام شده اشاره کرد و گفت: فردی که رسانه‌های ضد انقلاب برای وی سینه چاک می کنند عضو گروهک تروریستی کومله بوده است و به اتهام محاربه و استفاده از سلاح گرم که موجب شهادت سه نفر از ماموران نیروی انتظامی و مجروح شدن دو نفر دیگر از آنان شده بود به اعدام محکوم شد.

 میزان

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,