ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ریو

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۳۰

لوگوی المپیک 2016 ریو

کمیته امنیت کاروان اعزامی به ریو که چند روز قبل بیانیه‌ای صادر کرده بود، خطاب به ورزشکاران، دست اندرکاران کاروان ورزشی کشور و خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در ریو اطلاعیه شماره دو را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، کمیته امنیت کاروان اعزامی به ریو که چند روز قبل بیانیه‌ای صادر کرده بود، خطاب به ورزشکاران، دست اندرکاران کاروان ورزشی کشور و خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در ریو اطلاعیه شماره دو را صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: افزایش روزافزون آمار سرقت لوازم و وسایل در مراکز خرید خصوصاً سرقت گذرنامه و همچنین سرقت به‌عنف در محل‌های خلوت و دور از چشم پلیس از اتباع خارجی نگران‌کننده بوده است و هوشیاری بیش از پیش عزیزان را می‌طلبد. در همین رابطه توجه به توصیه‌های ذیل ضروری است:

۱ ــ  از خارج شدن از محل اسکان و یا دهکده و تردد غیرضروری در سطح شهر پرهیز کرده و در موارد ضروری صرفاً با اطلاع سرپرستان و مسئولان انجام پذیرفته و از تردد به‌صورت انفرادی جداً خودداری شود.

۲ ــ مراقبت از وسایل همراه مانند کیف و پاسپورت در مراکز عمومی و خرید به‌صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

۳ ــ از تردد در معابر و مکان‌های خلوت که در معرض دید پلیس نیست، پرهیز شود.

۴ ــ تعارضات فرهنگی جدی گرفته شود و توجه به این نکته ضروری است که صرف‌نظر از نگرش فرهنگی کشور میزبان خصوصاً در نوع پوشش، رفتارهای غیراخلاقی و خارج از عرف در این کشور با مجازات‌های بسیار سنگین روبه‌روست.

۵ ــ تهدیدات امنیتی و تروریستی را جدی گرفته و در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای سریعاً محل را ترک کنید. ضمناً در صورت مشاهده افراد مظنون در اطراف خود و یا هرگونه بسته مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس گزارش کنید.

در خاتمه امید است با رعایت نکات امنیتی و توجه به توصیه‌های صورت گرفته ضمن افتخارآفرینی برای کشور، با خاطره خوب همراه با سربلندی به میهن عزیزمان عزیمت کنید.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال195 روز قبل