ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با تسنیم مطرح کرد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۰:۳۸

پیرهادی

عضوهیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: اصلاح‌‌طلبان یک هفته با هجمه سنگین، افترا زدن و بداخلاقی کردن نسبت به برخی اعضای شورا و جریان اصولگرا قصد داشتند در انتخابات هیئت رئیسه تأثیرگذار باشند که خوشبختانه اینطور نشد.

محسن پیرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی اصولگرایان در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران و هجمه‌هایی که علیه این طیف صورت گرفته بود، اظهار داشت: اوج بی اخلاقی جریان اصلاح طلب نسبت به اصولگرایان در هفته گذشته به خرج داده شد.

وی ادامه داد: اقداماتی در این مدت انجام دادند که باعث از بین رفتن آبروی افراد شدند را باید در آن دنیا پاسخگو باشند البته ما از آنها شکایت خواهیم کرد اما بخش اعظم آن را باید در آن دنیا پاسخ دهند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه توقعمان از بخشی از جریان اصلاح‌طلب بیش از این نیست و سابقه آنها را در سال ۸۸ داریم، تصریح کرد: بنابراین این مسائل پدیده جدیدی برای ما نیست و آنها سال‌هاست این بی‌اخلاقی را دارند، ما با آنها آشنا هستیم و تحمل می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از آنها یاد گرفته‌اند تهمت بزنند و دروغ بگویند، گفت: اگر وحدت و اتحاد با قبول مبانی درست دینی میان اصولگریان شکل بگیرد و اصالت منفعت برای افراد مطرح نباشد حتماً پیروز انتخابات آتی شورای شهر هم خواهند بود.

پیرهادی درباره اظهارنظر یکی از اعضای شورا مبنی براینکه اصلاح طلبان پیروز اخلاقی انتخابات هیئت رئیسه شورا بوده‌اند، اظهار داشت: اگر اسم کارهایی که کرده‌اند در یک هفته اخیر اخلاق است باید واژه اخلاق را در لغتنامه دهخدا تغییر دهیم! من فکر می‌کنم اوج بی اخلاقی جریان اصلاح طلب نسبت به اصولگرایان در هفته گذشته به خرج داده شد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال176 روز قبل