ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:

۲۵ مهر ۱۳۹۵ – ۰۰:۳۰

انبارلویی

انبارلویی معتقد است: اصلاح طلبان برای گریز از دوقطبی کارآمدی و عدم کارآمدی در انتخابات ۹۶، به دنبال دوقطبی‌های دروغین و کاذب هستند.

به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به عدم کاندیداتوری احمدی‌نژاد برای انتخابات ۹۶، اظهار کرد: اصلاح‌طلبان معتقد هستند نبود احمدی‌نژاد در صحنه، شور و هیجان را از انتخابات می‌گیرد و همین عامل باعث می‌شود آقای روحانی یا حائز اکثریت آراء نشود و یا اینکه کمتر از دور قبل رأی بیاورد.

وی با بیان اینکه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آقای روحانی تاکنون بین ۱۰ تا ۱۳ درصد ریزش رأی داشته است، گفت: اصلاح‌طلبان با توجه به این مسئله قصد دارند دوقطبی‌های کاذبی از جمله موافقین و مخالفین برجام یا دوقطبی برگزاری و عدم برگزاری کنسرت در جامعه ایجاد کنند.

انبارلویی تأکید کرد: آنها با همین راهبرد دو روز مانده به ایام محرم در قم کنسرت برگزار کردند و باعث تکدر خاطر و اعتراض علما و مراجع شد.

وی افزود: این کار کاملاً حساب‌شده بود زیرا نوع انعکاس اعتراض رئیس جامعه مدرسین توسط روزنامه‌های دوم خردادی، به‌گونه‌ای انجام گرفت که به این فضای دوقطبی دامن زده شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان برای گریز از دوقطبی کارآمدی و عدم کارآمدی در انتخابات ۹۶، به دنبال دوقطبی‌های دروغین هستند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال97 روز قبل