ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: هزینه آماده‌سازی یک داور برای یک فصل ۲۲ میلیون تومان است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، فریدون اصفهانیان پس از پایان مراسم تجلیل از داوران برتر در جمع خبرنگاران گفت: باید از نامی‌نو تشکر کنم که حامی مالی داوران شد داوران ما در فصل گذشته زحمات زیادی کشیدند.

وی در مورد اینکه داوران فصل گذشته پراشتباه قضاوت کردند، افزود: اینگونه نیست اشتباهات داوران ما نسبت به فصل قبل کمتر بوده است اما حاشیه‌ها بیشتر بود. داوران ما خیلی هم خوب قضاوت کردند اما برخی اشتباهات مدام علیه یکی دو تیم رخ داد.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد خرید سیستم رادیویی گفت: فصل گذشته هم می‌خواستم که سیستم رادیویی را بخرند اما مشکلاتی پیش آمد که این اتفاق رخ نداد.

اصفهانیان در مورد انتخاب محسن ترکی به عنوان داور برتر بیان داشت: محسن ترکی واقعاً کم اشتباه قضاوت کرد و شایسته انتخاب داور برتر بود. او نمراتی که از معاونین گرفته بود بسیار زیاد بود و به همین دلیل داور برتر شد.

وی در مورد دستمزد داوران گفت:‌ هزینه دستمزد یک داور در طول یک فصل 22 میلیون تومان است که ما قرار است این هزینه را به هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کنیم.

 

2020

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,