ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یگان موشکی ارتش یمن و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله عصر امروز(چهارشنبه) یک فروند موشک بالستیک را به سمت محل تجمع مزدوران سعودی-آمریکایی در اطراف منطقه «میدی» استان حجه واقع در غرب یمن شلیک کرد.

یک منبع نظامی ارتش یمن به شبکه «المسیره» گفته که موشک «زلزال۲» به طور دقیق به پایگاه عناصر مسلح و مزدور سعودی در منطقه «کورنیش» واقع در حومه میدی اصابت کرد.

یگان موشکی ارتش یمن سه شنبه گذشته نیز یک فروند موشک دست ساز کوتاه برد را به سمت پایگاه های سعودی در منطقه الطوال و اطراف میدی در استان حجه شلیک کرد.

از سوی دیگر، «احمد العسیری» سخنگوی ائتلاف سعودی تجاوز به یمن با تاکید بر تغییر رویکرد تغییرات در جنگ یمن تهدید کرد که این ائتلاف با انجام حملات مستقیم، بمباران را تشدید خواهد کرد.

سخنگوی ائتلاف سعودی افزود: نیروهای ائتلاف پیشتر به حملات یمنی‌ها به مناطق مرزی واکنش نشان می‌دادند، اما از این پس با هرگونه حمله‌ای مقابله خواهند کرد و عملیات «بازگشت امید» به عملیات «حمله مستقیم» تبدیل خواهد شد.

ارتش یمن بارها اعلام کرد که تنها در صورتی به حملات موشکی خود پایان می دهد که عربستان دست از جنایات و کشتار مردم یمن بردارد.

انتهای پیام/ح

http://fna.ir/HJACNA

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,