ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بغض و گریه جواد خیابانی گزارشگر فوتبال در خندوانه

رامبد جوان شب گذشته میزبان جواد خیابانی بود ، این گزارشگر خوب کشورمان  پس از سلام و علیک با حاضران، در پاسخ به سوال جوان با بغض گفت:مردم می دانند من مشکلات زیادی در زندگی ام دارم.
خیابانی در ادامه از کودکی و علاقه شدیدش به ورزش تعریف کرد و اظهار داشت:این علاقه و پیش روی ام در ورزش منجر شد تا آرام آرام اسم و شکل من با ورزش عجین شود. قرار بود جور دیگری در عرصه ورزش نوکری مردم را بکنم اما الان به شکل دیگری در حال خدمتم.
جواد خیابانی و رامبد جوان

جواد خیابانی و رامبد جوان در خندوانه

پس از این ، صحبت از بازی معروف ایران و استرالیا شد. خیابانی در این بخش، صحنه گل ماندگار خداداد عزیزی را مجددا اجرا کرد. 
 
خیابانی در بخش دیگر، حضورش در پنج هزار برنامه تلویزیونی را یادآور شد و گفت:به نفس های دخترم قسم که «خندوانه» یکی از منظم ترین برنامه هایی بوده که در این سال ها در آن شرکت داشته ام.
 
در ادامه «جناب خان» هم به جمع اضافه شد و شعرهایی را برای خیابانی خواند. جناب خان به بهانه آفتاب گیر مقوایی که به خیابانی تقدیم کرد، وی را به دوران فعالیتش در استادیوم ها برد.
 
 
جواد خیابانی و رامبد جوان و جناب خان

جواد خیابانی و رامبد جوان و جناب خان در خندوانه

خیابانی هم عنوان کرد:حدودا از دهه ۶۰ به بعد بود که من تخمه، ساندویچ و خیلی از این موارد را در ورزشگاه می فروختم اما هیچ وقت آدم نفروختم!

خیابانی راجع به طول عمر کاری اش در قسمتی دیگر از این گفتگو اظهار داشت:تا وقتی صدا هست، گزارش های من هم وجود دارد که این هم بستگی به خواست مردم دارد.

بعد از تعریف همکاری با عادل فردوسی پور و اعلام برگزاری یک سال آموزش رایگان گزارشگری برای کودکان داوطلب، خیابانی استودیو را ترک کرد.
 

جواد خیابانی ، هدیه جالب جناب خان به جواد خیابانی

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,