ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک برزیلی چلسی اذعان داشت که آنتونیو کونته باعث افزایش اعتماد به نفس او شده است.

به گزارش وب سایت نود، اسکار در ترکیب این فصل چلسی در پست مورد علاقه اش بازی می کند و همین مسئله را عامل افزایش اعتماد به نفس خود می داند.

اسکار در حالی سرمربی ایتالیایی خود را تحسین می کند که تیم چلسی در فصل گذشته به عنوان مدافع عنوان قهرمانی عملکرد بسیار ضعیف و ناامید کننده ای داشت. اما در این فصل آبی پوشان لندن شروع بسیار خوبی داشته و هر سه دیدار خود برابر تیم های وستهام، واتفورد و برنلی را با پیروزی پشت سرگذاشته است. اسکار در این فصل در پست هافبک میانی بازی کرده و به گفته خودش کاملاً ترجیح می دهد که در همین پست بازی کند تا به عنوان وینگر یا مهاجم کاذب. هافبک ۲۴ ساله چلسی درباره شرایط این فصل می گوید:

کونته باعث افزایش اعتماد به نفس من شد و من هم بسیار خوب کار می کنم. امیدوارم بتوانیم با در بازی های آینده هم با همین روند و عملکرد حاضر شوم. در چند فصل قبل بیشتر به عنوان وینگر بازی می کردم. اما امسال در همان پست تخصصی و مورد علاقه خودم بازی می کنم؛ یعنی از محوطه جریمه خودی تا محوطه جریمه حریف باید درگیر شوم و در کارهای هجومی و دفاعی شرکت کنم. در حال حاضر روزهای خوبی را در چلسی سپری می کنم. در چند فصل گذشته عناوین قهرمانی زیادی از جمله لیگ برتر، جام حذفی، جام اتحادیه و لیگ اروپا را همراه با چلسی به دست آورده ام. فقط در فصل گذشته لیگ برتر بود که هم از نظر عملکرد شخصی خودم، و هم از نظر عملکرد تیمی، بسیار ضعیف و فاجعه بودیم. امیدوارم امسال بتوانیم یک جام کسب کنیم و ذهنیت پیروزی و بزرگی را به تیم برگردانیم. هدف اصلی ما نه فقط حضور در جمع چهار تیم برتر صعود کننده به لیگ قهرمانان اروپا، بلکه رسیدن به مقام قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و جام اتحادیه است.

اسکار در ادامه صحبت های خود به تمجید از شیوه تمرینات آنتونیو کونته پرداخته و می گوید:

کونته تغییرات گسترده ای در تیم ایجاد کرده و اکنون با سیستم متفاوتی بازی می کنیم. تمرینات او با تمرینات فصل گذشته بسیار متفاوت هستند. او هم ذهنیت بازیکنان و هم ذهنیت تیمی را تغییر داده؛ به نظر من از زمانی که کونته هدایت چلسی را بر عهده گرفته، پیشرفت خیلی خوبی داشته ایم. فکر می کنم فصل گذشته توان بازیابی روحیه تیمی و برگشت به بازی پس از شکست یا گل خوردن را نداشتیم. البته در برخی بازیها این ویژگی را به خوبی نشان دادیم، ولی به طور کلی ثبات خوبی در تیم دیده نمی شد. داشتن روحیه برگشت به بازی پس از شکست اهمیت فوق العاده ای دارد. اگر بتوانیم همین روحیه تیمی را حفظ کنیم، یکی از مدعیان جدی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر در این فصل خواهیم بود.

چلسی که از سه دیدار قبلی خود به سه پیروزی دست یافته، در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس روز یکشنبه میهمان سوانسی خواهد بود.

 

۲۰۸۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,