ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیر باشگاه اسپورتینگ به طور ضمنی به مسئولان باشگاه اینترمیلان ایتالیا اعلام کرد که فکر خرید ژائو ماریو را از سر بیرون کنند.

به گزارش وب سایت رسمی نود، باشگاه اینتر میلان ایتالیا قصد داشت با بهبود وضعیت مالی از طریق واگذاری بخشی از سهام خود به مالکان چینی، پیشنهادی 50 میلیون یورویی برای جذب ژائو ماریو ارائه کند که برونو دی کاروالیو با مصاحبه ای که روز گذشته انجام داد ظاهراً آب پاکی را روی دست نراتزوری ریخته است. البته برونو دی کاروالیو مستقیماً خطاب به مسئولان اینتر صحبت از عدم فروش ژائو ماریو نکرده اما به طور کلی گفت ماریو به هیچ وجه فروشی نیست.

برونو دی کاروالیو درباره ژائو ماریو گفت: البته برخی بازیکنان در تیم هستند که همه او را می خواهند و او هم بازیکن ارزشمندی برای تیم است مثل ژائو؛ پس دلیلی برای فروش او وجود ندارد. به صراحت می گویم که این بازیکن فروشی نیست و با در اختیار داشتن بازیکنان بزرگی مثل او قصد داریم برنامه بلند مدتی را در اروپا دنبال کنیم.

مدیر باشگاه اسپورتینگ در ادامه گفت: امیدواریم بتوانیم همه بازیکنان مورد نظر را تا اواخر این هفته جذب کرده و در اختیار مربی بگذاریم. اگر نظر باشگاه در مورد این بازیکنان را می پرسید باز هم می گویم که نظر ما تغییری نخواهد کرد، اما باشگاه های دیگر را باید از خودشان سئوال کنید. اینکه باشگاه های زیادی دنبال بازیکن ما هستند، باعث افتخار و سربلندی ماست نه تشویش و نگرانی.

 

2081

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,