ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – لوچانو اسپالتی، در آستانه دیدار انتخابی لیگ قهرمانان اروپا مقابل پورتو اعلام کرد که شاگردانش باید ضمن کنترل بازی، با استفاده از موقعیتهای ایجاد شده، با برد از زمین خارج شوند.

به گزارش وبسایت نود، در حالیکه تیم‌های رم و پورتو، در دیدار رفت در پرتغال به نتیجه ۱-۱ رضایت دادند و به این ترتیب، جالوروسی تنها با کسب نتیجه تساوی ۰-۰ هم می‌تواند به لیگ قهرمانان اروپا راه یابد، با این حال مربی رم اعتقاد دیگری دارد. او در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار اعلام کرد:

با نتیجه ۰-۰ هم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صعود خواهیم کرد، اما برای کسب این نتیجه به میدان نمی‌رویم. برای گلزنی و کسب نتیجه‌ای مناسب پا به میدان خواهیم گذاشت، با هدف پیروزی در این دیدار حاضر خواهیم شد تا نهایت تلاش خود را نشان دهیم. با این حال به دلیل آنکه شرایط بهتری نسبت به حریف داریم، می‌توانیم با آرامش بیشتری فوتبال خودمان را به نمایش بگذاریم. رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا یکی از مهمترین اهداف رم در این فصل است چرا که این رقابت‌ها، مهمترین رقابت‌های اروپا به شمار می رود. تمام تلاش خود را برای رسیدن به این مرحله انجام خواهیم داد.

مربی جالوروسی در مورد شرایط رقیب خود نیز توضیح داد:

پورتو در شرایط خوبی قرار دارد، سبک فوتبال آن‌ها تا حدی شبیه به فوتبال برزیل است، سرعت بالایی در انتقال توپ دارند، بازیکنان با تکنیک و با کیفیت بالایی در اختیار دارند. باید با کنترل مناسب این دیدار، اجازه خلق موقعیت به بازیکنان خلاق آن‌ها ندهیم و با استفاده از موقعیت‌های ایجاد شده، شخصیت خود را به رخ رقبا بکشیم.

این دو تیم، سه شنبه در دیدار برگشت انتخابی لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر به میدان خواهند رفت تا برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با یکدیگر رقابت کنند.

۱۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,