ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیت الله علوی گرگانی:

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۶:۲۸

علوی گرگانی

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اهمیت و جایگاه کشور ایران در منطقه و جهان گفت: جهان با یک دید الگویی به ملت ایران نگاه می‌کند و قصد دارد دین خود را از این نظام مقدس بگیرد، اسوه بودن نظام جمهوری اسلامی در صدا و سیما تبلور پیدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله علوی گرگانی در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به اهمیت فعالیت این سازمان اظهار داشت: مشکل‌ترین و سخت‌ترین سازمان و نهاد در نظام جمهوری اسلامی سازمان صدا و سیما است.

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: مسئولان صدا و سیما باید همه سلایق جامعه را نسبت به پخش برنامه‌های این سازمان راضی نگه دارند که این موضوع کار بسیارسخت و دشواری است مخصوصاً راضی نگه داشتن افرادی که در موضوع دین حساسیت دارند.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اهمیت و جایگاه کشور ایران در منطقه و جهان عنوان کرد: جهان با یک دید الگویی به ملت ایران نگاه می‌کند و قصد دارد دین خود را از این نظام مقدس بگیرد، اسوه بودن نظام جمهوری اسلامی در صدا و سیما تبلور پیدا می‌کند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با انتقاد از برخی برنامه‌های صدا و سیما تصریح کرد: بعضی برنامه‌ها در صدا و سیما پخش می‌شود که بنده خجالت می‌کشم و تأسف می‌خورم، همانطور که عده ای از کشور مصر و تونس به نزد من آمدند و گفتند بعضی از برنامه‌ها در صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش می‌شود که ما انتظار آن را نداریم و قسمت‌هایی از آن را به من نشان دادند.

وی با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر بر برنامه‌های صدا و سیما گفت: نمی‌خواهم نگاه تحجری داشته باشم اما از مد لباس گرفته تا حرف زدن‌ها باید اسلامی باشد چرا که  برخی از این‌ها تقلیدی و اقتباس از غرب است که این خیلی مطلوبیت ندارد.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به لزوم توجه ویژه به برنامه‌های دینی در صدا و سیما بیان کرد: مسئولان صدا و سیما آگاهی‌های مردم نسبت به امور دینی را بیشتر کنند مخصوصاً با وجود شبکه‌های معاندی که علیه نظام اسلامی برنامه تولید می‌کنند وظیفه شما بیشتر می‌شود.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر لزوم ارتقای جایگاه شبکه رادیو معارف و ملی کردن و اختصاص بودجه کافی به آن خاطرنشان کرد: شبکه رادیو معارف را ملی کنید و این هم یکی از مراحل گسترش دادن امور دینی است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال172 روز قبل