ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گوشی موتورولا moto Z play

امروز تصاویری از گوشی معرفی نشده ی Moto Z Play موتورولا منتشر شد. گفته می شود که این مدل، ارزان قیمت ترین گوشی از سری محصولات موتو زد خواهد بود. مدتی پیش تصویری منتسب به بخش پایین موتو زد پلی فاش شد که نشان از وجود جک ۳٫۵ میلی متری در این گوشی بر خلاف سایر مدل های موتو زد داشت. دو مدل دیگر از محصولات سری زد موتورولا، موتو زد و موتو زد فورس هستند.

با نگاهی به این تصاویر، چند سوال به ذهن مان خطور می کند. قاب پشتی این گوشی شباهت بسیاری به گوشی های Moto Z و Moto Z force Droid دارد. البته کانکتورهای این گوشی به رنگ سبز هستند و با آن دو گوشی دیگر تفاوت دارند. البته به نظر می رسد این مدل نهایی از این گوشی نباشد و به همین علت نمی توان درباره آن با قطعیت نظر داد.

 گوشی موتورولا

 گوشی موتورولا moto Z play 

به وضوح دیده می شود که نام این گوشی Moto X Play تعیین شده که تفاوت زیادی با پیش بینی های قبلی (یعنی نام Moto Z Play) ندارد. بر همین اساس به نظر می رسد این گوشی با نام Moto Z Play در بازارهای جهانی و با نام Moto X Play در چین به فروش برسد. این روش نام گذاری قطعا باعث سردرگمی بسیاری از افراد می شود.

از میان سایر جزییاتی که از این تصاویر پیدا هستند می توان به نصب بودن اندروید ۶ روی آنها اشاره کرد. این نشان می دهد که رونمایی از این گوشی ها احتمالا پیش از عرضه رسمی اندروید ۷ انجام می شود. در این تصاویر خبری از اسکنر اثر انگشت نیست و احتمالا موتورولا به این ترتیب خواسته تا وجه تمایزی بین گوشی های رده بالاتر خود و این گوشی قائل شود.

انتظار می رود گوشی Moto Z Play دارای مشخصاتی باشد که آن را در دسته گوشی های میان رده قرار دهد، از جمله صفحه نمایش فول اچ دی، تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ و سه گیگابایت رم.

 گوشی موتورولا moto Z play

تصاویر جدید گوشی موتورولا moto Z play 

اسراری در مورد گوشی موتورولا moto Z play

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,