ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

استیضاح فانی مسکوت گذاشته شد/ کمیته حکمیت برای بررسی مشکلات آموزش و پرورش تشکیل می شود

  اخباراجتماعی ,خبرهای  اجتماعی , فانی

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از مسکوت گذاشتن تقاضای استیضاح علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: قرار است کمیته حکمیت یا میانجی گری برای بررسی مشکلات آموزش و پرورش تشکیل شود.

محمد علی وکیلی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا درمورد جلسه شب گذشته استیضاح کنندگان با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان استیضاح کننده مشکلات موجود در این وزارتخانه را مطرح کردند و فانی به این موارد پاسخ داد.

 

وی افزود: در این جلسه مقرر شد این استیضاح فعلا مراعا (مسکوت) بماند و در این راستا با تشکیل کمیته حکمیت یا میانجی گری مشکلات آموزش و پرورش بررسی می شود.

 

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه چهارشنبه هفته گذشته مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تقاضای استیضاح وزیر آموزش و پرورش به هیات رییسه مجلس تقدیم شده است.

 

وکیلی عضو هیات رییسه مجلس نیز در آن جلسه بیان کرد که جمعی از استیضاح کنندگان وزیر آموزش و پرورش خواهان تعویق اعلام وصول تقاضای استیضاح تا روز یکشنبه آینده (امروز ) هستند.

 

وی افزود: از این رو بنا شد استیضاح کنندگان تا یکشنبه بررسی لازم را داشته باشند و در مورد این که می خواهند استیضاح اعلام وصول شود یا خیر به ما اطلاع دهند.

 

وزیر آموزش و پرورش نیز شب گذشته در جلسه نمایندگان استیضاح کننده شرکت کرد و توضیحاتی را ارائه کرد.

منبع : بیتوته

مجله