ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

استراتژی منصوریان برای جام حذفی چیست؟

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,استقلا

تیم فوتبال استقلال در حالی قرار است در مرحله یک سی‌ودوم نهایی جام حذفی به مصاف ملوان نوین برود که هنوز سرمربی این تیم موضع خود را برای این بازی مشخص نکرده است.

 به گزارش ورزش‌سه، در بین مربیان لیگ برتری که قرار است تیم‌هایشان در جام حذفی شرکت کنند بعضی‌ها اعلام کرده‌اند که با تمام قوا در اولین مرحله از این مسابقات شرکت می‌کنند و برخی دیگر هم مدعی شده‌اند که به بازیکنان جوانشان که کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده‌اند، میدان می‌دهند اما در فاصله ۳ روز مانده تا بازی استقلال برابر ملوان نوین هنوز علیرضا منصوریان اظهارنظر روشنی در این‌باره نکرده است.

  

فرضیه اول این است که با توجه به اینکه ملوان نوین یک تیم آماتور محسوب می‌شود، منصوریان می‌تواند از بازیکنانی که کمتر در طول ۷ هفته ابتدایی لیگ برتر بازی کرده‌اند، استفاده کند. اما فرضیه دوم این است که سرمربی جوان آبی‌ها ریسک نکند و با تمام قوا به مصاف این تیم برود.

  

در صورتی که منصوریان بخواهد از بازیکنان ذخیره خود استفاده کند، احتمالا بهنام برزای، مجتبی حق‌دوست، محسن کریمی، میثم مجیدی، امین حاج محمدی، لئوناردو پادوانی و آرش افشین در ترکیب این تیم به میدان خواهند رفت چراکه آنها در طول بازی‌های لیگ کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده‌اند.

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,