ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

استاندار قزوین در آیین نمادین بازگشایی مدارس:

۰۳ مهر ۱۳۹۵ – ۱۲:۴۴

حسن روحانی سفر استانی

استاندار قزوین از سفر رئیس‌‌جمهور و هیئت دولت به استان قزوین در روز چهارشنبه ۷ مهرماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فریدون همتی صبح امروز در آیین نمادین بازگشایی مدارس که در هنرستان شهید رجایی برگزار شد اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدا است که باید دستاوردهای انقلاب برای دانش‌آموزان تبیین شود.

وی بیان کرد: در فرصتی که دشمنان و در صدر آنها آمریکا تحریم‌های ظالمانه بر کشور اعمال کردند به‌برکت انقلاب، حمایت‌های رهبری و همت دولتمردان جوانان کشور به فناوری‌های جدیدی دست یافته و نام و آوازه آنها در عرصه‌های بین‌المللی مطرح شد.

استاندار قزوین تصریح کرد: کسب علم و دانش باید با ایمان به خداوند همراه باشد که امروز به‌برکت علم و دانش ایران جزو ۵ کشور مدرن‌ در زمینه ساخت تجهیزات دفاعی بوده چرا که منطق ایران منطق دفاع است.

همتی ادامه داد: آینده کشور در گروی علم و ایمان بوده، این در حالی است که ظرفیت صنعتی استان قزوین باید در جهت پیشرفت و آبادانی استان و کشور به‌کارگیری شود.

وی با اشاره به اهمیت آمارگیری درست خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی درست بر مبنای آمار درست و به‌جا انجام می‌شود که به همین سبب شهروندان باید همکاری لازم با مأموران آمارگیری داشته باشند.

استاندار قزوین گفت: استان قزوین چهارشنبه ۷ مهرماه میزبان رئیس‌جمهور و هیئت دولت خواهد بود که استقبال پرشور باید صورت بگیرد.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    مجله

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال114 روز قبل