ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه دولت یازدهم تمرکز بر برجام داشته و به اقتصاد و رکود نپرداخته است، اظهار داشت: اگر دولت نیرویی را که برای حل برجام گذاشت، برای رفع موانع حل مشکل رکود وقت گذاشته بود، اکنون شاهد این نبودیم که رئیس‌جمهور بزرگ‌ترین مشکل کشور را رکود بنامد.

وی با انتقاد از عدم اجرای اصل ۴۴ و خصوصی‌سازی در کشور افزود: دولت بازدهم هیچ گامی در رابطه با اصل ۴۴ برنداشته و به همین دلیل نتوانسته‌ایم رونقی را در اقتصاد شاهد باشیم.

کریمی اصفهانی با بیان اینکه نمی‌شود با شعار رکود را حل کرد، تصریح کرد: با این روند حتماً‌ افزایش واردات و کاهش صادرات را خواهیم داشت و بیکاری افزایش پیدا خواهد کرد، چون گامی برای حل رکود برنداشته‌ایم.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با تأکید بر اینکه دولت فقط برای حل رکود شعار می‌دهد، خاطرنشان کرد: اینکه رئیس‌جمهور گفته بود از رکود درآمده‌ایم، حرف بی‌راهی بود و ایشان باید بدانند خروج از رکود به این راحتی نیست و راهکارهایی دارد.

کریمی اصفهانی با بیان اینکه حرکت برای رفع رکود با خود رفع رکود حداقل یک سال فاصله زمانی دارد، تصریح کرد: دولت در این فرصت باقی‌مانده قادر به خروج از رکود نیست و دولت دوازدهم نیز اگر به این شکل عمل کند، باز با مشکل رکود مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه در کشور آمار و مشاوره‌های غلط زیاد است، گفت: بهترین شاهد این امر سخنان اخیر رئیس‌جمهور در کرمانشاه است که گفتند بزرگ‌ترین مشکل کشور رکود است.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار ادامه داد: رئیس‌جمهور اگر متوجه شده که رکود رفع نشده، حتماً باید در مشاوران خود تجدیدنظر کند، چون همین مشاوران قبل به ایشان گفته بودند از رکود خارج شده‌ایم.

کریمی اصفهانی در پایان تصریح کرد: از کجا معلوم که در آینده رئیس‌جمهور به این جمع‌بندی برسد که برخلاف آنچه قبلاً گفته است، تورم نیز تک‌رقمی نشده و باز مشاورانش آمار غلط داده‌اند. پس علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد و رئیس‌جمهور هرچه زودتر در مشاوران خود تجدیدنظر کند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/V8VKVO

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,