ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع سابق اینتر معتقد است فرانک دی بوئر هلندی رفتار مغرضانه ای داشت و به همین علت تصمیم به فروش او گرفت.

به گزارش وب سایت نود، جانر اریکن در همین تابستان به تیم اینتر پیوست، اما پس از جدایی روبرتو مانچینی مربی سابق نراتزوری و روی کار آمدن دی بوئر هلند، شرایط برای او بسیار تغییر کرد. اریکن بدون آنکه حتی یک بازی برای تیم ایتالیایی انجام دهد، به طور قرضی به بشیکتاش ترکیه واگذار شد. اریکن در گفتگو با روزنامه جمهوریت ترکیه گفت:

باشگاه قرارداد دو ساله ای با من امضا کرد و در انتظار یک فصل خوب در اینتر بودم. اما ناگهان داستان جدایی مانچینی و انتخاب دی بوئر پیش آمد؛ دی بوئر هلندی دید مغرضانه و پیش داوری منفی نسبت به من داشت. دو سه روزی اجازه تمرین در کنار سایر اعضای تیم را به من نداد. و البته سرمربی جدید هیچگاه توضیح قانع کننده ای برای این تصمیمش به من نداد. هرچه به این مسئله فکر کردم به این نتیجه رسیدم که این رفتار دی بوئر نمی تواند هیچ دلیلی به جز غرض ورزی داشته باشد. شاید هم به این دلیل که یک بازیکن ترک تبار هستم یا دلیل دیگری که از آن بی اطلاعم. این مسئله به هر دلیلی که اتفاق افتاده باشد، اصلاً خوشایند نبود، اما از یک سو سبب شد تا به بشیکتاش بروم و از این بابت هم بسیار خوشحالم.

در ادامه این گفتگو، خبرنگار جمهوریت از اریکن در مورد واکنش پیرو اوسیلیو مدیر ورزشی و اریک توهیر مدیر باشگاه نسبت به تصمیم دی بوئر پرسید. مدافع ۲۷ ساله و ملی پوش ترکیه ای در پاسخ این سئوال گفت:

آنها هم به درستی متوجه علت این رفتار دی بوئر نشدند. چون بهرحال من به تازگی به اینتر رفته بودم. در نهایت آنها مسئله را پیگیری کرده و بالاخره در مورد انتقال به بشیکتاش با من حرف زدند اما آنها هم توضیح زیادی درباره این تصمیم به من ندادند. تنها به گفتن این جمله بسنده کردند که این تصمیم سرمربی تیم است.

جانر اریکن ترکیه ای تنها در هفت دیدار تدارکاتی پیش فصل برای اینتر به میدان رفت، اما فرصت حضور در هیچ مسابقه رسمی را پیدا نکرد تا اینکه سرانجام با قراردادی قرضی به بشیکتاش پیوست.

 

۲۰۸۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,