ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۴۹

حلب6

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت تپه الصنوبرات واقع در منطقه الراموسه در جنوب حلب را دوباره از تروریست‌ها پس گرفت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری المیادین، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت تپه الصنوبرات واقع در منطقه الراموسه در جنوب حلب را دوباره از تروریست ها پس گرفت.

به گزارش خبرنگار تسنیم ارتش سوریه و نیروهای مقاومت خطوط دفاعی خود را در اطراف دانشکده‌های نظامی در منطقه «الراموسه» در غرب حلب تثبیت کرده‌اند.

بر اساس گزارش‌های موثق، تجهیزات نظامی گسترده به حلب اعزام شده و بمباران هوایی و توپخانه‌ای مواضع تروریست‌ها نیز همچنان ادامه دارد.

نیروهای مقاومت کمین‌هایی را در منطقه دانشکده‌های نظامی و جاده‌های منتهی به جنوب حلب به اجرا گذاشته بودند و در این کمین‌ها تعداد زیادی از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند.

همچنین در حمله هوایی ارتش به تجمع تروریست‌ها در منطقه «غابه الاسد» واقع در شمال الراشدین الرابعه در غرب شهر حلب ۲۰ عنصر مسلح کشته و زخمی شدند.

در مناطق دانشکده‌های نظامی، خان‌طومان، محور الزربه و سراقب حلب ۳۷ خودروی نظامی تروریست‌ها منهدم شد.

در همین رابطه بعد از رسیدن اطلاعات دقیق، جنگنده‌های سوریه در یک حمله هوایی کاروان نظامی تروریست‌ها را در نزدیکی فرودگاه ابوالزهور در ادلب هدف قرار دادند که بر اثر آن این کاروان به‌صورت کلی منهدم شد. این کاروان شامل نیروهای ویژه حزب اسلامی ترکستان بود که به اسم «زائیر الترکستان» شناخته می‌شوند.

انتهای پیام/

 

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال197 روز قبل