ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سخنگوی ارتش یمن:

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۰۲

شرف غالب لقمان

سخنگوی ارتش یمن گفت که اقدام نیروهای آل سعود در بمباران مواضع و مناطق "جیزان"، "عسیر" و "نجران" برای جلوگیری از انتفاضه مردم علیه نظام آل سعود یا اعلام مخالفت با جنگ، اقدام جدیدی نیست.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم و به نقل از العالم، سرتیپ ستاد "شرف غالب لقمان" سخنگوی ارتش یمن در سخنانی گفت: اقدام نیروهای آل سعود در بمباران مواضع و مناطق "جیزان"، "عسیر" و "نجران" برای جلوگیری از انتفاضه مردم علیه نظام آل سعود یا اعلام مخالفت با جنگ، اقدام جدیدی نیست.

 سرتیپ ستاد "شرف غالب لقمان" افزود: تحرکات نیروهای آل سعود در مرز بر اساس قواعد درگیری نظامی با نیروی متخاصم رصد و با آن برخورد می شود.   

خبرگزاری "سباء" یمن به نقل از لقمان گزارش داد: تمام اهداف ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه های ما ورای مرز، کاملا نظامی است.

وی ادامه داد: شیوه تبلیغاتی متجاوزین سعودی آمریکایی در زمینه تحریف واقعیت از ابتدا آشکار و غیرواقعی و مبتنی بر جعل، دروغ، خبرسازی کذب و اعلام پیروزی‌های خیالی بود.

سرتیپ لقمان یادآور شد: طبیعی است ائتلاف متجاوز پس از شکست سنگین نظامی، به شیوه‌های پَست تبلیغاتی برای مخدوش ساختن وجهه دلاورمردان ارتش و کمیته‌های مردمی پناه برد.

وی تأکید کرد که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، مواضع نظامی سعودی را با دقت و بدون آنکه صدمه‌ای به غیرنظامیان نجران و دیگر مناطق وارد شود، هدف قرار داده‌اند.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال187 روز قبل