ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خانم کیم جیمز ۳۵ ساله و همسرش لی کاگینز ۳۷ ساله اهل بریستول، با رژیم غذایی فست فود در صبحانه، ناهار و شام دچار اضافه وزن شدیدی شده بودند.آن دو در یک بعد از ظهر معمولی نان سیر، دو پیتزای بزرگ، بستنی و سه پاکت کاکائو به همراه نوشیدنی صرف می کردند. در سنگین ترین وزن ، کیم به وزن ۱۲۵ کیلو و همسرش به ۱۶۰کیلو رسیده بودند.

این زوج دو سال پیش در کلوب لاغری شرکت کردند و اکنون توانستند به وزن ایده آل برسند. این زوج صاحب دو دختر به نام جورجینا ۶ و گریس ۲ ساله هستند و از ماه سپتامبر ۲۰۱۱ در کلوب لاغری شرکت کردند و فورا شروع به کاهش وزن کردند.

کیم زمانی که عکسی از خود و نوزادش را دید، آنچنان از هیکل خود شرمنده شده بود که دلش نمی خواست عکس را به کسی نشان دهد و به گزارش پارس ناز از آن پس تصمیم به کاهش وزن گرفت. او حتی هیچ عکسی از خود و نوزاد اولش جورجینا ندارد، چرا که مرتب از دوربین ها فرار می کرد تا مبادا عکس بگیرد.

 لی نیز اظهار داشت که کاهش وزن آنها در شادی خانواده شان بسیار تاثیر گذاشته است :”قبلا وقتی بچه ها را پارک می بردیم، در جایی می نشستیم و مشغول خوردن چای و کیک می شدیم ولی حالا پا به پای آنها در پارک بازی می کنیم و بچه ها نیز بسیار خوشحال تر از قبل می شوند و بیشتر از زندگی لذت می بریم.

اراده قوی این زن و شوهر برای لاغر شدن

 

اراده قوی این زن و شوهر برای لاغر شدن

 

اراده قوی این زن و شوهر برای لاغر شدن

 

پاتوق

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,