ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در هر یک از ماه های خوب خدا، نسیم نعمت و رحمت بر مؤمنان می وزد و ماه محرم، ماهی است  که به ما می آموزد که  چگونه زندگی کنیم و آموزه های عاشورا و حرکت بی مانند امام حسین(ع) فقط و فقط برای ما مسلمانان نبوده  بلکه برای تمامی بشر نقل شده و آمده و حوادث و وقایع فراوانی در ماه محرم رخ داده است. 

همچنین به همین مناسبت هنرمندان با نوشتن متن و گذاشتن تصاویر ارادت خود را به سالار شهیدان نشان دادند.
 
پرستو صالحی در اینستاگرامش نوشت:”هَل مِن ناصر ینصرنی … افسوس هنوز هم خیلی ها این نِدا را نمی شنوند … الهی بخشکد ریشه جنگ و خونریزی در سراسر جهان آمین”
 
 
امیر جوشقانی دوبلور و مجری تلویزیون در اینستاگرام خود با انتشار شعری نوشت: 
“از خیالِ شط بارانی گذشت        از سرابِ اشک خود سیراب گشت…..”

نیما کرمی مجری برنامه “صبحی دیگر” شبکه آموزش سیما در اینستاگرامش از خاطره رفتن به کربلا نوشت:”خاطره قدم زدن در هوای تو و نفس کشیدن در کنار تو هیچ وقت فراموش نمیشود،با همسر گرامی  “

 
 
 
 
امید جهان خواننده و آهنگساز با انتشار عکسی در کنار پرچم ابا عبدالله الحسین در اینستاگرا م خود نوشت:”سلام . التماس دعا ..”
 
 
 
 
 
رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ ایران در اینستاگرامش نوشت: “کاش مداحان و واعظان از محبت حسینى هـم میگفتن ، از معرفتى که حُر ابن ریاحى و ازاده کرد ، از تفکرى که عده ایى پاک سرشت رو با شوق و شور و شعور هـمراه خودش اورد ، از انسانیتى که زمین محل شهـادتش رو خرید ، از شعورى که شب قبل کار زار به عده ایى گفت چشم میبندم شما بریدو اونا هـم رفتن …. حسین بیش از سر بریده و جفاى اغیار بود …. حسین و کربلا یک فرهـنگ بزرگى و ایمانه ..
یه روز یکى بهـم گفت حسین ابن على عرب بود تو که ایرانى هـستى ، تو چرا ؟؟ !! بهـش گفتم “ادمهـا وقتى در قالب تفکر قرار میگیرن در جغرافیاى مکانى نمیگنجن ،و میشن اهـل جهـان ..بله من رضا صادقى عاشق حسینى ام که در بین بدخواهاش هـم میگه ” کسى هـست من و یارى کنه؟” پس بازم دست دوستى دراز کرد …
التماس دعا و تفکر”
 
 
 
 
 
رضا توکلی هم اثری از یک هنرمند نقاش در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: 
“اثرى از روح الا امینى.”
 

منبع : tabnakbato.ir

مجله