ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۷ مهر ۱۳۹۵ – ۱۹:۰۵

تحصن بحرینی ها در مقابل منزل شیخ عیسی قاسم

مردم بحرین همزمان با عزاداری در ایام محرم برای اباعبدالله الحسین علیه السلام به تحصن خود در برابر منزل رهبر نهضت اسلامی بحرین ادامه می‌دهند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی اللؤلؤه، تحصن بحرینی‌ها دیروز و دیشب نیز برای یکصد و یازدهمین روز پیاپی و در شب ششم ماه محرم در برابر خانه آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر نهضت اسلامی بحرین که رژیم خلیفه از وی سلب تابعیت کرده است، ادامه داشت.

تحصن کنندگان تأکید کردند به تکلیف دینی خود در حمایت و دفاع از آیت الله شیخ عیسی قاسم ادامه می دهند و با امام حسین علیه السلام نیز تجدید بیعت می کنند.
گزارشگر شبکه اللؤلؤه گفت عزاداران حسینی تحصن کننده در برابر خانه آیت الله شیخ عیسی قاسم بر عزم و به چالش طلبی حکومت بحرین تأکید کردند و به دفاع از دین و سرزمین و رهبرشان یعنی شیخ عیسی قاسم ادامه دادند.

هزاران عزادار با عزاداری برای نوه رسول مکرم اسلام (ص) در برابر خانه آیت الله شیخ عیسی قاسم به ابراز همبستگی با وی ادامه دادند.

حکومت نیز از ورود خطبا و سخنرانان به این منطقه برای ایراد سخنرانی جلوگیری کرد.

گزارشگر این شبکه با اشاره به تصاویر حضور دیشب مردم در منطقه الدراز گفت همه این اقدامات سرکوبگری ها و محدودیت های امنیت نتوانست جلوی ورود مردم را برای شرکت در مراسم عزاداری و تحصن بگیرد.

هیئت های عزاداری همانند هرشب به مسیر خود ادامه دادند و به میدان فدا در منطقه الدراز رسیدند و سینه زنی و عزاداری کردند.

انتهای پیام/.

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال135 روز قبل