ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سفیر فلسطین در نخستین یادواره شهید رکن‌آبادی

۰۶ مهر ۱۳۹۵ – ۱۹:۲۱

صالح الزواوی سفیر فلسطین در ایران

سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه اختلافات میان کشورهای اسلامی به‌نفع دشمن صهیونیستی تمام می‌شود، گفت: نقشه صهیونیست‌ها از بین بردن جهان اسلام است و باید علمای اسلامی دراین‌باره چاره‌ای بیندیشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، صلاح الزواوی عصر امروز (سه‌شنبه) در نخستین یادواره شهید غضنفر رکن‌آبادی با عنوان سفیر مقاومت اظهار کرد: شهید رکن‌آبادی برای آرمان خویش، انقلاب اسلامی و جهان اسلام تلاشهای بسیاری کرد و در نهایت در زیارت خانه خدا دعوت حق را لبیک گفت و به شهادت رسید.

وی ادامه داد: شهید رکن‌آبادی نقش ویژه و قابل ملاحظه‌ای در خدمت به فلسطین انجام داد و خون پاک ایشان با شهدا و سرور و سالار آنها امام حسین(ع) محشور شده است.

سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران بر زدودن اختلافات در کشورهای اسلامی تأکید کرد و گفت: دعوت همیشگی ما کنار گذاشتن اختلافات بین مسلمانان و متوقف ساختن جنگ بین برادران مسلمان است چرا که اختلافات به‌نفع دشمن صهیونیستی تمام می‌شود و نقشه آنان نیز از بین بردن جهان اسلام است.

الزواوی از سران کشورهای اسلامی خواست تا کنار یکدیگر گرد آمده و برای به پایان رساندن اختلافات میان مسلمانان و به حاشیه راندن دشمن صهیونیستی راهکارهایی بیندیشند.

وی با بیان اینکه علمای کشورهای اسلامی در چاره‌اندیشی و پایان بخشیدن به اختلافات نقش بسزایی دارند، تصریح کرد: علمای نجف، الازهر و حرمین می‌توانند به انعقاد پیمانی برای توجه به حقوق مذهبی میان مسلمانان اقدام کنند تا مشکلات موجود در جهان اسلام پایان بپذیرد.

سفیر فلسطین در ایران جنایت گروهک تروریستی و تکفیری داعش را محکوم کرد و گفت: باید جنایت‌های این گروهک تروریستی پایان بپذیرد و در این باره نیز نقش علما و سران کشورهای اسلامی تأثیرگذار خواهد بود. 

نخستین یادواره شهید رکن‌آبادی با عنوان سفیر مقاومت عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور مسئولان کشوری و لشکری و خانواده‌های شهدای منا در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد. 

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال145 روز قبل