ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ اعلام کرد که پرونده مدافع استقلال به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال شده است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مصطفی شهبازی درباره اینکه با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس از محمدحسین کنعانی‌زادگان، آیا این بازیکن می‌تواند در دیدار هفته نخست لیگ برتر برای استقلال مقابل نفت تهران به میدان برود، اظهار داشت: کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کرده‌ایم، اما با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس مستندات‌مان را به‌همراه شکایت باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی فرستاده‌ایم.

وی افزود: محل پاسخگویی به شکایت تیم‌ها، کمیته انضباطی است نه سازمان لیگ. کمیته انضباطی مستندات و مدارک سازمان لیگ را بررسی کرده و بر اساس آن تصمیم‌گیری می‌کند.

مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: وقتی کارت بازی کنعانی‌زادگان را صادر کرده‌ایم، به این معناست که از نظر سازمان لیگ حضور این بازیکن در استقلال و بازی کردن در لیگ منعی ندارد، اما با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس، این کمیته باید تصمیم نهایی را در مورد این بازیکن اتخاذ کند.

 با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس احتمال دارد کنعانی‌زادگان در دیدار استقلال مقابل نفت تهران نتواند آبی‌پوشان را همراهی کند. خبر دیگر از استقلال اینکه، ITC رابسون جان‌واریو برای فدراسیون فوتبال ارسال نشده و مشخص نیست که آیا این بازیکن هم می‌تواند استقلال را در دیدار مقابل نفت‌ همراهی کند یا خیر.

 

۲۰۵۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,