ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس در جمع خبرنگاران:

۰۷ مهر ۱۳۹۵ – ۱۷:۳۰

محمدعلی وکیلی

وکیلی گفت: نبود رئیس دولت نهم و دهم انسجام اصولگرایان را بیشتر فراهم می‌کند و آنها حول یک چهره سفید اجماع می‌کنند که این بسیار خطرناک است.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، محمدعلی وکیلی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در مراسم ترحیم برادرزاده حجت‌الاسلام ناطق نوری که امروز سه‌شنبه (۷ مهر) در مسجد جامع حضرت امیرالمومنین (ع) برگزار شد در ارزیابی خود از انتخابات سال آینده در جمع خبرنگاران گفت: تکلیف اصلاح‌طلبان در سال ۹۶ روشن است.

وی با تاکید بر اینکه کاندیدای اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی اصلاح‌طلبان مشخص شده است، گفت: تکلیف رای مردم نیز روشن است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران گرایشی اصلاح‌طلبانه دارند، خاطر نشان کرد: کاندیدای اصلاح‌طلبان در انتخابات سال ۹۶ آقای روحانی است.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برخی معتقدند چون رئیس دولت نهم و دهم در انتخابات حاضر نمی‌شود بنابراین اصلاح‌طلبان نیز باید برای انتخابات پیش رو یک فرد اصلاح‌طلب را معرفی کنند، گفت: معتقدیم نبود رئیس دولت نهم و دهم در عرصه انتخابات انسجام اصولگرایان را بیشتر فراهم می‌کند و آنها حول یک چهره سفید اجماع می‌کنند که این بسیار خطرناک است.

وکیلی با بیان اینکه انتخاب روحانی به عنوان کاندیدای اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ از روی اضطرار نیست، ادامه داد: این انتخاب از روی اختیار است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال111 روز قبل