ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

کدخدایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه زیتون مطرح کرد

۰۶ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۲۵

نشست خبری کدخدایی سخنگوی جدید شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان اتحاد را رمز مقاومت در سوریه دانست و گفت: استکبار جهانی نمی‌تواند خدشه‌ای به اتحاد مسلمانان وارد کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان و مشاور رئیس مجلس خبرگان رهبری صبح امروز (شنبه ۶ شهریورماه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه عکس مقاومت با نام زیتون که در محل حوزه هنری تهران برگزار شد، در سخنانی گفت: مقاومت در همه عرصه‌ها برای ما ارزشمند است و ما نیز به پاس تشکر و قدردانی از کسانی که در جبهه مقاومت و در سوریه طی چند سال گذشته مشغول فعالیت هستند در این نمایشگاه حضور پیدا کردیم.

وی افزود: بیان و نشر فعالیت مسلمانان در جبهه مقاومت در بین جوامعی که از نزدیک به مقاومت دسترسی ندارند و برای آنها قابل مشاهده نیست، کار ارزشمندی است.

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه مقاومت و نتیجه آن پیروزی است، تصریح کرد: با تاکیداتی که  مقام معظم رهبری درباره اتحاد امت اسلامی،  داشته‌اند اگر  این مهم اجرایی شود، استکبار جهانی علی‌رغم همه توانمندی‌های ظاهری که دارد نمی‌تواند به اتحاد مردم مسلمان خدشه‌ای وارد کند.

 کدخدایی مقاومت در سوریه را نشانی از اتحاد و یکپارچگی مسلمانان از همه کشورهای اسلامی دانست و گفت: خوشبختانه همه کشورهای اسلامی و مردم دلسوز آنها که مخالف با ظلم و استکبار هستند یکپارچه در سوریه حاضر شدند و در مقابل جنایات استکبار جهانی و برخی ازناب منطقه‌ای آنها مقاومت می‌کنند.

مشاور رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در سوریه، عنوان کرد: این پیروزی‌ها را به همه مردم مسلمان و به رهبر معظم انقلاب تبریک می‌گوییم و بدانید که اتحاد رمز پیروزی است. 

وی در ادامه با اشاره به نقش هنرمندان در به نمایش گذاشتن مقاومت اظهار کرد: برای نشر اخبار  خوشحال کننده و یا تأسف‌بار نیازمند دقت هستیم. در حوزه‌های هنر نیز آنچنان که رسانه‌ها می‌توانند اخبار را منتشر کنند و در جهت آگاه‌سازی مردم فعالیت داشته باشند. معتقدم هنرمند می‌تواند، پیام مقاومت و پیروزی‌های آن را به دیگران منتقل کند. 

کدخدایی در پایان با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس به نام زیتون گفت: هنرمند با تصویری ساده می‌تواند پیام مقاومت را به مخاطب و مردم منتقل کند و پررنگ‌کننده نقش اتحاد بین مردم باشد که در نمایشگاه به نام زیتون از اینگونه هنرمندی‌ها بسیار است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال183 روز قبل