ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت فوتبال ایران بعد از برد برابر ازبکستان اظهار کرد سرمربی تیم ملی در تعویض‌هایش موفق عمل کرد که همین موضوع باعث حفظ نتیجه شد.

به گزارش ایسنا وبسایت نود ، تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقدماتی راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه موفق شد در خاک ازبکستان به پیروزی یک بر صفر برسد. ایران با سه امتیاز این دیدار به صدر جدول رده بندی گروه A صعود کرد.

منصور ابراهیم‌زاده درباره پیروزی ایران مقابل ازبکستان اظهار کرد: بازی خوبی را در این دیدار به نمایش گذاشتیم. در کل بازی هدف اصلی ما این بود که ابتدا گل دریافت نکنیم و خوب دفاع کنیم. فکر می‌کنم در این کار موفق عمل کردیم. در ادامه به دنبال این بودیم که روی ضد حملات و یا با استفاده از ضربات ایستگاهی دروازه حریف را باز کنیم که همین اتفاق رخ داد و روی یک ضربه ایستگاهی توانستیم به گل برسیم.

وی افزود: پس از اینکه گل را زدیم، تمرکزمان در خط دفاع بیشتر شد و تلاش‌مان بر این بود که گلی را دریافت نکنیم که در این امر هم خوب کار کردیم. دفاع خوب ما باعث شده بود ازبک‌ها روی به ارسال‌های بلند بیاورند. این در حالی بود که ارسال‌های آن‌ها را مدافعان ما به خوبی برمی‌گردانند.

ابراهیم‌زاده در ادامه تصریح کرد: با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی می‌کردیم که تمرکزمان روی حرکات قوچان نژاد بود زیرا او یک بازیکن سرعتی است. رامین رضاییان هم حرکات بسیار خوبی را از سمت راست انجام می‌داد و باعث می‌شد فرصت‌های خوبی به دست بیاوریم.

او در ادامه درباره تعویض‌هایی که کی‌روش انجام داد هم گفت:‌ کی‌روش با آوردن سردار آزمون قصد داشت مدافعان حریف را در زمین خودشان نگه دارد که فکر می‌کنم در این کار هم موفق عمل کرد. در مجموع فکر می‌کنم امروز بازی خوب و منطقی را به نمایش گذاشتیم.

ابراهیم‌زاده درباره دیدار ایران مقابل کره هم گفت: در دیدار مقابل کره هم می‌توانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و با استفاده از شروع مجددها به گل برسیم. فراموش نکنید کره جنوبی تیم جوان‌ شده‌ای است و در این اواخر هم برابر ما شکست خورده است. بنابراین این پتانسیل را داریم که آن‌ها را شکست بدهیم. این را هم بگویم همه باید از تیم ملی حمایت کنیم. تیم ملی اگر به موفقیت برسد و به جام جهانی صعود کند، منفعتش برا ی همه ماست. یعنی هم مربی، هم بازیکن و هم رسانه‌ها از آن سود می‌برند.

 

۲۰۲۰

مجله