ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دشمن هجمه گسترده‌ای را علیه جامعه اسلامی متمرکز کرده است

۲۰ مهر ۱۳۹۵ – ۰۶:۱۴

آیت الله کعبی

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که در راستای احیای فریضه امر به معروف گام برمی‌دارند، بی‌شک در مسیر نهضت عاشورایی هستند.

آیت‌الله عباس کعبی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اینکه دهه اول ماه محرم به‌عنوان دهه امربه‌معروف و نهی از منکر نام‌گذاری شده است، اظهار داشت: کسانی که در راستای احیای این فریضه مسلم الهی گام برمی‌دارند، بی‌شک در مسیر نهضت عاشورایی هستند و رضایت خاطر ائمه معصومین (ع) به‌ویژه قلب نازنین امام زمان(عج) را فراهم می‌کنند.

وی افزود: بدون تردید در این باره هم مردم و هم به‌ویژه مسئولان و مدیران جامعه و نظام، تکلیف و وظیفه برعهده‌ دارند و همه باید با احساس تکلیف وارد شده و رسالت خود را به‌درستی انجام دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بی‌توجهی و غفلت نسبت به امر به‌ معروف و نهی از منکر را سبب ترویج فساد و گسترش انحراف در جامعه اسلامی دانست و گفت: اگر واقعاً می‌خواهیم با معضلات اخلاقی و فرهنگی و اجتماعی مقابله کنیم راهش ترویج و احیاء همین فریضه دینی است که در اصل هشتم قانون اساسی نیز به‌صراحت بر آن تأکید شده است.

وی اضافه کرد: در شرایطی که به‌ویژه دشمن هجمه بسیار گسترده فرهنگی، اعتقادی و فکری و رسانه‌ای خود را علیه جامعه ما متمرکز کرده، اهتمام به اقامه فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر جزو ضروری‌ترین مسائل است که باید نه فقط در این ایام بلکه همه‌سال نسبت به آن هشدار و تذکر داده شود.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال132 روز قبل