ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شهادت شهید خلیلی سبب تصویب امر به معروف و نهی از منکر شد

۱۶ مهر ۱۳۹۵ – ۱۶:۰۱

آیت الله موسوی جزایری

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه بدعهدی شیطان بزرگ برای همگان عیان شد، گفت: آمریکا در تمامی تعهدات دنبال منافع خود است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نمازجمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، همگان را به رعایت تقوای الهی دعوت کرد و اظهار داشت: در هفته آینده تاسوعا و عاشورا را در پیش داریم که شهادت جانسوز حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش است.

وی افزود: هم اکنون در هفته امر به معروف و نهی از منکر قرار داریم که شایسته است یاد و خاطره  شهید امر به معروف و نهی از منکر روحانی شهید علی خلیلی را گرامی بداریم زیرا در این راه جان عزیزش را فدا کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به پیامدهای شهادت این شهید امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: به برکت خون این شهید قانون امر به معروف و نهی از منکر تصویب شد زیرا پیش از آن چنین قانونی نداشتیم.

وی در ادامه گفت: از مسئولان دستگاه‌های اجرایی به ویژه استاندار خوزستان و ستاد امر به معروف برای احیا و اجرای این فرضیه تلاش کنند، همچنین نهادهای مختلف در اجرای این امر جدی باشند تا آثار شیرین عمل به آن را در سطح جامعه هویدا شود.

آیت‌الله موسوی جزایری با بیان این که آمریکا در تمامی تعهدات تنها به دنبال منافع خود است، افزود: مدتی پیش آمریکا درصدد برگزاری برنامه‌ای مشترک با روسیه برای بررسی شرایط سوریه بود که در این کار نیز جهان بدعهدی آمریکا را به وضوح مشاهده کرد.

وی با بیان اینکه رهبری معظم انقلاب با ماهیت آمریکا آشنا هستند، عنوان کرد: ایشان نیز بارها درباره نیرنگ و بدعهدی‌های آمریکا هشدار دادند و آن را به مسئولان گوشزد کردند.

امام جمعه اهواز اضافه کرد: آمریکا نه تنها در زمینه برقراری امنیت جهانی کاری انجام نمی‌دهد بلکه برای این کار فقط شعار می‌دهد ولی در عمل از تروریسم جهانی حمایت می‌کند.

وی در ادامه با ادای احترام به سردار رشید اسلام شهید حسین همدانی، ۱۶ مهر ماه نخستین سالروز شهادت این رزمنده دلیر سپاه اسلام در سوریه را گرامی داشت.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری به روز نیروی هوایی سپاه اشاره کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این نیرو گفت: تعدادی از پرسنل نیروی دریایی سپاه در سال ۱۳۶۶ در نبرد با نیروهای آمریکایی به شهادت رسیدند که یاد و خاطره آنها را گرامی می‌داریم.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال109 روز قبل