ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حزب‌الله در جنگ ۳۳ روزه هیبت اسرائیل را در‌هم شکست

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۱۹

آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان

امام‌جمعه اصفهان با بیان اینکه ایران بهترین وسایل را تولید می‌کند ولی بازهم کالاهایی از کشورهای دیگر وارد می‌شود، گفت: واردات کالای خارجی با وجود تولیدات داخلی خوب، ناشی از "بی‌تدبیری" است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به سالروز پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳ روزه اظهار داشت: در این جنگ با پیروزی حزب‌الله لبنان آن هیبتی که برای اسرائیل درست کرده بودند در‌هم شکست و این رزمندگان کاری کردند که با تدبیر سید حسن نصرالله جهان متحیر شود.

وی با بیان اینکه اسرائیل و آمریکا هر دو به شکست در این جنگ اعتراف کردند، افزود: همین امر سبب شد که دیگر جرأت حمله به این سرزمین را نکنند و مسلمانان فهمیدند که براساس گفته‌های قرآن می‌توان به رغم سلاح و نیروی کم و با توکل بر خدا بر جمع کثیر دشمنان پیروز شد.

امام‌جمعه اصفهان تصریح کرد: در غزه و یمن نیز از کشورمان و حزب‌الله درس شجاعت گرفتند و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند فقط لازم است به خدا توکل داشته باشیم.

وی با بیان ایران بهترین وسایل را تولید می‌کند ولی بازهم کالاهایی از کشورهای دیگر وارد می‌شود، گفت: تاجرها بدون اجازه وسیله‌ای را وارد کشور نمی‌کنند، بلکه بدون تدبیر دولت‌ها آ‌ن‌ها را وارد کرده که باید گفت این‌ها همه از بی‌تدبیری است.

امام‌جمعه اصفهان با اشاره به سالروز ولادت امام رضا(ع) گفت: ایشان بسیاری از روایات اسلام را که تحریف ‌شده بود، تصحیح کردند و فرمودند هرکس ما را با معرفت زیارت کند و حق ما را بشناسد من و پدرانم شفیع او در روز قیامت خواهیم بود و نجات پیدا می‌کند.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد به سه خصلتی که امام رضا(ع) برای کامل‌بودن مؤمن به آن تأکید دارند، اشاره کرد و گفت: امام رضا(ع) می‌فرمایند اگر انسان به سنت خدا، پیغمبر و امامان پایبند باشد، راز خود و دیگران را فاش نکند و با مردم مدارا کند و در سختی‌ها تحمل داشته باشد، یک مؤمن کامل است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال157 روز قبل