ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تعطیلی فعالیت‌های نظامی و دفاعی سبب نفوذ دشمنان می‌شود

۰۲ مهر ۱۳۹۵ – ۱۴:۱۲

صفایی بوشهری

امام جمعه بوشهر گفت: آمریکا در پی تسلیم ایران است چراکه آمریکا میز تسلیم را به عنوان میز مذاکره برای ایران عرضه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه جهاد مایه پیروزی و نصرت است، اظهار داشت: جهاد مایه عزت، غیرت و اقتدار و ترک جهاد، سبب ذلت و خواری می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر "جهاد اکبر" را مبارزه با نفس و "جهاد اصغر" را مبارزه با دشمن دانست و تصریح کرد: در اجرای طرح‌های گوناگون در عرصه نظامی، اقتصادی، فرهنگی، علمی، سیاسی، خدماتی و اجتماعی، باید جهادی عمل شود.

وی با بیان اینکه جهاد اقتصادی آثار و برکات مهمی از جمله خودکفایی اقتصادی و اقتصاد برتر بدون وابستگی را در پی دارد، افزود: در جهاد فرهنگی باید در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن دفاع و مقاومت صورت گیرد.

صفایی‌بوشهری با بیان اینکه جهاد سیاسی ما ولایت‌مداری است، گفت: مسئولان باید جهاد خدماتی که نشان از تلاش مسئولان در رسیدگی به مشکلات مردم است، را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توسعه فرهنگ جهادی و انقلابی در همه عرصه‌ها تصریح کرد: در عرصه‌های گوناگون جامعه اسلامی باید انقلابی و جهادی عمل شود چراکه کوتاهی در این عرصه سبب واردشدن آسیب به انقلاب و نظام اسلامی ایران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تشکیل تمدن نوین اسلامی با حرکت جهادی و انقلابی محقق می‌شود، خاطر‌نشان کرد: تمدن اسلامی که بر اساس آموزه‌های دین مبین اسلامی با شاخص‌های تدوین شده تشکیل می‌شود، باید همگان در این عرصه تلاش کنند.

صفایی بوشهری با اشاره به اینکه بسیاری از شاخص‌های تمدن اسلامی با هجمه دشمنان اسلام مواجه است، افزود: برای دستیابی به تمدن بزرگ اسلامی حرکت پرشتاب انقلابی و جهادی طلب می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با قدردانی از نیروهای سپاه پاسداران که در همه عرصه‌ها در تحقق اهداف نظام اسلامی تلاش می‌کنند، خاطرنشان کرد: عنصر شاخص دفاع در امنیت داخلی و خارجی و هویت برجسته ممتاز مورد نیاز کشور، سپاه پاسداران است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اگر سپاه نبود کشور هم نبود، تاکید کرد: سپاه نقش مهم و موثر خود را در همه عرصه‌های امنیتی، دفاعی، فرهنگی، محرومیت‌زدایی، تولید فکر، اقتصادی، خدمات‌رسانی و سیاسی نشان داده و دارای کارنامه درخشانی است.

صفایی‌بوشهری با انتقاد از نظرات برخی افراد مبنی بر حذف اعتبارات نیروهای مسلح، نظامی و دفاعی افزود: نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی و نیروهای دفاعی کشور باید همواره مورد حمایت قرار بگیرند و تقویت شوند و کسانی که حذف اعتبارات این نیروها را مورد اشاره قرار می‌دهند اشتباه کرده و راهی غلط را طی می‌کنند.

صفایی بوشهری با اشاره به اقتدار نظام اسلامی ایران و توقف شدن جهان استکبار افزود: توقف جهان استکبار در عرصه تجاوز به ایران اسلامی به سبب اقتدار و توانمندی ایران اسلامی در ابعاد نظامی و دفاعی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر تقویت نیروهای مسلح در همه عرصه‌ها برای ارتقاء بنیه دفاعی کشور بیان کرد: تنها راه نفوذ دشمن تعطیل شدن فعالیت‌های نظامی و دفاعی و بی‌توجهی به این عرصه است. اگر سامانه دفاعی دچار تضعیف شود دشمن ضمن طراحی حمله، کشور را به آشوب و وابستگی می‌کشاند.

صفایی بوشهری با بیان اینکه آمریکا در پی وابسته شدن ایران اسلامی است، تصریح کرد: آمریکا، انگلیس، رژیم اشغال‌گر قدس، آل‌خلیفه و آل‌سعود در عرصه‌های مختلف شکست خورده‌اند و در پی مذاکره برای وابسته کردن ایران هستند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مذاکره با آمریکا ممنوع است، افزود: تاریخ سیاسی جهان نشان داده که هر کشوری با آمریکا مذاکره کرده، دچار آسیب و تسلیم شده است. آمریکا در پی تسلیم ایران است چراکه آمریکا میز تسلیم را به عنوان میز مذاکره برای ایران عرضه می‌کند.

صفایی‌بوشهری در بخش دیگری از سخنانش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان تصریح کرد: خانواده موثرترین و مهم‌ترین نهاد اجتماعی است که باید در صیانت و حفاظت از آن بیش از پیش تلاش شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید بر تامین تجهیزات مدارس تاکید کرد و گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن از سوم مهرماه در کشور آغاز می‌شود که با توجه به نقش اطلاعات و آمار در برنامه‌ریزی کشور، لازم است مردم در این عرصه مشارکت جدی  و همکاری همه جانبه داشته باشند.

صفایی بوشهری از خدمات بنیاد بین‌المللی غدیر استان بوشهر در دهه امامت و ولایت قدردانی کرد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    مجله

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال153 روز قبل