ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حزب‌الله اسطوره شکست‌ناپذیری اسرائیل را شکست

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۰۹

آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه د رآذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به سالروز پیروزی حزب الله  در جنگ ۳۳ روزه گفت: حزب الله لبنان با عزم و اراده قوی خود دنیا را متحیر کرده و در برابر جلادان صهیونیست مقاومت کردند و اسطوره شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را شکستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم تبریز، آیت الله محسن مجتهد شبستری در خطبه‌های امروز نماز جمعه تبریز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار وزیر و معاونان وزارت اطلاعات اظهار داشت: تمام ارگان ها، نهادها و آحاد ملت باید این رهنمودها را مورد توجه قرار داده و هوشیار باشند، چرا که دشمن شناسی برای همه ضروری است.

وی ادامه داد: اکنون ماهیت دشمن روز به روز مشخص می‌شود و نباید خیانت‌های آمریکا را فراموش کنیم زیرا خباثت آمریکا در مورد ایران در یک دهه اخیر تداوم دارد.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه تروریسم ناجوانمردانه‌ترین وضعیت را در منطقه بوجود آورده است، گفت: هم‌اکنون واضح شده است که فتنه تروریسم ساخته و پرداخته عربستان سعودی بوده و حمایت‌های رژیم صهیونیستی پشت سر این تروریست‌ها قرار دارد، مشخص شد که جبهه مقاومت اسلامی نیز به صورت جدی و واقعی در مقابل تروریستها هستند.

وی افزود: لعنت خداوند بر کسانی که درهم و دینار سعودی و دلارهای آمریکا چشمشان را کور کرده و به جان ملت‌های مظلوم افتاده‌اند و هیچ کس به جز آمریکا و رژیم صهیونیستی از این فجایع سود نمی‌برد.

آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به گزارش اخیر پنتاگون  درباره موشک های جمهوری اسلامی یادآور شد: وزارت دفاع آمریکا در تازه‌ترین شیطنت خود اعلام کرده است که سپاه پاسداران حامی تروریسم و ایران حجم قابل توجهی از موشک‌هایی را در اختیار دارد که می‌تواند کشورهای منطقه را مورد هدف قرار دهد، این گزارش نشان دهنده اغراض شوم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا علیه ایران است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره ۲۶ مرداد سالروز بازگشت افتخارآمیز آزادگان سرافراز به کشور گفت: این آزادگان عزیز پس از تحمل سالها شکنجه به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند و آنان یک گنجینه هستند که زندگی، صبر و استقامت آنان برای همه آموزنده است.

وی با اشاره به ۲۳ مردادماه سالروز پیروزی حزب الله  در جنگ ۳۳ روزه خاطرنشان کرد: حزب‌الله لبنان با عزم و اراده قوی خود دنیا را متحیر کرده و در برابر جلادان صهیونیست مقاومت کردند که با شکسته شدن اسطوره شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی، این روز به نام روز مقاومت اسلامی نامگذاری شده است.

آیت‌الله مجتهد شبستری با اشاره به فرا رسیدن دهه کرامت گفت: علاوه بر گنجینه ارزشمند مناظرات علمی، در مبارزات سیاسی زمان خلافت مامون عباسی اقدامات امام رضا(ع) بسیار موثر و چشمگیر بوده است.

وی ادامه داد: امام رضا(ع) در مقابل این شیطنت‌ها، با سیاست‌های مناسب، از راه‌هایی اصالت مذهب شیعه را حفظ کردند و بارگاه مبارک ایشان مایه برکت و تضمین کننده امنیت ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال192 روز قبل