ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

روابط سعودی‌ها با اسرائیل ضدمسلمانان است

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۲۵

امام جمعه کرمان

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه روابط سیاسی عربستان سعودی با رژیم صهونیستی ضدمسلمانان جهان است، گفت: آمریکا محور شرارت در جهان و منطقه است و کشورهای زیادی را به بهانه‌های مختلف اشغال کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیت‎الله سیدیحیی جعفری صبح امروز در دیدار با اصحاب رسانه استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار با اشاره به آیات قرآن کریم مبنی بر تفکر و تعقل در کارها  اظهار داشت: بدترین موجودات عالم کسی است که اهل فکر و تعقل نباشد.

وی داشتن عقل را از بزر‎ترین نعمت‎های خدادادی دانست که خداوند به همه انسان‎ها عطا کرده است، گفت: اینکه ما در کارهایمان دچار مشکل می‎شویم نشان از آن است که در اعمال‎مان تفکر و تعقل نمی‎کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه شهوت در همه زمینه‌ها وجود دارد، خاطرنشان کرد: باید به آنچه که خداوند برای ما مقدر کرده قانع باشیم و اگر تفکر قناعت در ما وجود داشته باشد انسانی غنی و بی‌نیاز هستیم.

آیت‌الله جعفری گفت: حسادت انسان را از بین می‌برد و نباید از داشته‌های دیگران افسوس خورد و اگر به این موارد اعتقاد داشته باشیم زندگی آرامی خواهیم داشت.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه خداوند زن و مرد را در یک روز خلق کرد و فلسفه آن روشن است، گفت: آمریکایی‌ها با کمال بی‎شرمی ازدواج مرد با مرد را مطرح می‎کنند و این مسائلی که آمریکا و اروپا به نام حقوق بشر عنوان می‎کند، بازی است.

وی اظهار داشت: آمریکایی‎ها به سایر کشورها تجاوز می‎کنند به بهانه‎های واهی مردم را می‎کشند، آن‎ها را آواره می‎کنند و بعد دم از حقوق بشر می‎زنند. آمریکایی‌ها  اگر عقل داشتند مسئله‌ای نظیر همجنس‌بازی را مطرح نمی‌کنند و ادعاهای حقوق بشری آنها نشان از بی‎عقلی و عدم تفکر آنهاست.

وی با بیان اینکه رژیم سعودی با رژیم صهونیستی رابطه علنی ایجاد کرده است، گفت: این موضوع بر ضد مسلمانان جهان است رژیم صهونیستی چندین میلیون مسلمان را آواره کرده  و هنوز علیه مسلمانان توطئه می‌کند.

امام جمعه کرمان رژیم صهونیستی را خطرناک‌ترین دشمن مسلمانان دانست و افزود: عربستانی که خود را خادم‌الحرمین می‌داند به مسلمانان خیانت کرده است و این رابطه، رابطه ننگینی است.

وی با اشاره به اینکه در زمان دولت جرج بوش در آمریکا ایران را به عنوان محور شرارت اعلام کردند، تصریح کرد: آمریکا محور شرارت در جهان و منطقه است و کشورهای زیادی را به بهانه‌های مختلف اشغال کردند.

آیت‌الله جعفری با بیان اینکه اسنادی افشا شده که عربستان در قضیه یازده سپتامبر دست داشته است، گفت: آمریکا آن روز به این بهانه افغانستان و عراق را اشغال کرد.

وی با بیان اینکه خبرنگاری کاری سخت و دشواری است، گفت: کسی که این کار را انتخاب می‌کند خود را برای ایثارگری آماده کرده است و خبرنگاران زیادی در کشور در راه اسلام به شهادت رسیدند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان افزود: هر کاری باید با دانش و علم و کسب تجربه همراه باشد و افزایش سطح آگاهی مردم از مسائل روز جامعه و دنیا کاری ارزشمند است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال199 روز قبل