ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تکرار/ نماینده مردم سیرجان در گفت‌وگو با تسنیم:

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۱۲

شهباز حسن‌پور بیگلری

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر غربی‌ها و به‌ویژه آمریکایی‌ها به بدعهدی‌های خود ادامه بدهند با موضع‌گیری مقتدرانه و انقلابی ایران مواجه می‌شوند.

شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره بدعهدی آمریکایی‌ها، اظهار کرد: طبق فرمایش حضرت امام خمینی(ره) رابطه ما با آمریکا مثل رابطه گرگ‌ومیش است بنابراین در عرصه دیپلماسی و برخورد با آمریکا مسئولین باید هوشیارانه عمل کنند.

وی تصریح کرد: مواضع مقتدرانه رهبر فرزانه انقلاب و اجماعی که در جمهوری اسلامی علیه آمریکایی‌ها وجود دارد سبب انفعال و عقب‌نشینی آمریکایی‌ها در برابر ایران شده است.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی به تعهدات خود در برجام پایبند بوده، خاطرنشان کرد: آمریکا به بدعهدی در دنیا شهره است و همواره از موضع قلدرمآبانه با کشورها برخورد می‌کند.

حسن‌پور به طرح مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر ممانعت از خرید آب‌سنگین و همچنین ممانعت فروش هواپیما به کشورمان اشاره و تصریح کرد: بعد از برجام بدعهدی آمریکایی‌ها آشکارتر شده است.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اگر غربی‌ها به‌ویژه آمریکایی‌ها به بدعهدی‌های خود ادامه دهند، حتماً در برابر آنها موضع‌گیری قوی و انقلابی می‌گیریم.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال152 روز قبل