ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در تجمع بزرگ بسیجیان استان ایلام اظهار داشت: مردم ایلام در دوران دفاع مقدس و اوایل جنگ که در نواز مرزی نیروی مسلح منظمی وجود نداشت در برابر دشمنان ایستادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: کارشناسان آمریکایی در خطوط مقدم جبهه، ارتش بعثی را سامان داده و همه قدرت‌های نظامی را علیه مقابله با ایران اسلامی هماهنگ می‌کرد.

وی ادامه داد: تمام کشورهای منطقه به کمک صدام آمدند و نفت خود را در راه کمک به صدام برای جنگ علیه ملت ایران اسلامی به فروش می‌رساندند.

سردار نقدی اضافه کرد: آمریکایی‌ها با خرید سلاح و قرار دادن آن در اختیار صدام در این راه از هیچ کوششی دریغ نکردند، همچنین آمریکایی‌ها سلاح‌هایی که رژیم صهیونیستی در اختیار داشت به عراق منتقل کرد تا علیه ایران اسلامی به کار گرفته شود.

وی تأکید کرد: در سال پایانی جنگ، ناوهای آمریکایی به حمایت از صدام آمدند، در دوران دفاع مقدس ملت ایران به تنهایی وارد این نبرد نابرابر شد و همه قدرت‌های جهان در یک طرف و ملت ایران در یک طرف این نبرد نابرابر قرار گرفت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: همه کشورهای ابرقدرت از صدام حمایت کردند، البته این کشورها به طور مستقیم وارد نبرد با ایران نشدند، اما با آموزش‌ها و ارائه تسلیحات و… به کمک صدام بعثی آمدند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس اضافه کرد: اما در نهایت کشوری که دارای سلاح و پول و امکانات مدرن جنگی بود در عمل در برابر ملت و رزمندگان اسلام با شکست بزرگی مواجه شد.

نقدی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس از سرنگون کردن هواپیمای مسافربری تا دیگر تاسیسات زیرساختی و… مورد هدف آمریکایی و رژیم بعثی عراق قرار گرفت، آخرین اطلاعات جاسوسی که آمریکا در ایران جمع آوری می‌شد همه را در اختیار رژیم صدام قرار می‌گرفت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کارشناسان آمریکایی هر روز در جبه‌ها سربازان عراقی را برای جنگیدن با ملت ایران ساماندهی می‌کردند، اما ملت ایران در این نبرد پیروز و سربلند بیرون آمد.

وی ادامه داد: بعضی‌ها تصور می‌کنند که با مذاکره در مقابل تهدیدات دشمنان و آمریکا ایستاده‌اند و خطر جنگ آمریکا بر علیه ایران را برداشته‌اند، اما باید به اینان گفت که این رزمندگان دوران دفاع مقدس بودند که آمریکا را به عقب راندند.

این یادگار دوران دفاع مقدس اضافه کرد: عشایر غیور ایل خزل، ملکشاهی و … به میدان آمدند و پاسخ تهاجم آمریکا را در همان دوران دفاع مقدس دادند، امریکا توان مقابله با رزمندگان شهادت طلب ایرانی نداشته و ندارد.

نقدی تصریح کرد: سرباز امریکایی توان مبارزه با فرزندان این ملت که به دنبال شهادت هستند را نداشته و ندارد، فرزندان این ملت برای شهادت از یکدیگر سبقت می‌گیرند و برای رفتن به میدان شهادت اشک می‌ریزند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سرباز ارتش عراق صدها برابر سرباز امریکایی ترس و ضعف در برابر فرزندان ملت و رزمندگان اسلام داشت و هرچه تلاش کردند که ملت را به زانو درآورند اما نتوانستند.

وی ادامه داد: امریکایی در دوران دفاع مقدس و در آن شرایط ملت ما با شکست بزرگی مواجه شد، اکنون آمریکا جرات جنگیدن با ملت ایران اسلامی را ندارد، آمریکایی‌ها خواب جنگیدن با ملت ایران را هم نمی‌‌بینند چون تجربه جنگ با ملت ایران را بارها در صحنه‌های مختلف عراق و افغانستان و… دارند.

انتهای پیام/۲۲۴۶/ذ۴۰/

منبع : farsnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,