ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قالیباف در بازدید از تمرینات ملی‌پوشان اعزامی به پارالمپیک ریو:

۰۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۹:۵۳

حضور قالیباف‌در اردوی ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پارالمپیک

محمدباقر قالیباف، شهردار تهران عصر امروز (دوشنبه) با حضور در کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین از تمرینات ملی‌پوشان اعزامی به بازی‌های پارالمپیک ریو بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قالیباف پس از حضور بر مزار شهید گمنام و ادای احترام به مقام شهدای دفاع مقدس، در نشستی صمیمانه با مسئولان فدراسیون دیدار کرد و پس از آن در محل تمرینات تیم‌های ملی بسکتبال با ویلچر، والیبال نشسته بانوان و وزنه‌برداری حاضر شد و از نزدیک در جریان روند آماده‌سازی این ملی‌پوشان قرار گرفت و دیداری صمیمانه با اعضای تیم‌های ملی داشت.

شهردار تهران در پایان این بازدید گفت: آمادگی ملی‌پوشان جانباز و معلول بیش از حد انتظار است و چه در رشته‌های تیمی و چه در رشته‌های انفرادی با نشاط و غیرت برای بازی‌های پارالمپیک آماده می‌شوند. امیدوارم آنها با موفقیت در بازی‌های پارالمپیک پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز درآورند.

قالیباف همچنین خاطر نشان کرد: معتقدم حمایت اصلی از این عزیزان پیش از اعزام باید صورت بگیرد و هر اقدامی که از دست‌مان بربیاید برای حمایت از ورزشکاران جانباز و معلول انجام می‌دهیم.

وی در خصوص مناسب سازی معابر و اماکن شهری تهران افزود: به نسبت گذشته اصلاح معابر و مناسب‌سازی شهری با سرعت بیشتری دنبال شده، اما هنوز در این زمینه عقب هستیم و باید کار بیشتری صورت بگیرد.

شهردار تهران تصریح کرد: بسیاری از ورزشکاران مدال‌آور به‌خصوص از قشر جانبازان و معلولین عزیز از همکاران ما در شهرداری هستند و بدین وسیله تلاش کردیم از این عزیزان حمایت کنیم.

در این بازدید دکتر مرتضی طلایی، نایب رئیس شورای شهر تهران، محمد رضایی، رئیس سازمان ورزش شهرداری، سعید طلوعی، شهردار منطقه ۷ تهران و حمید استیلی، ملی‌پوش اسبق و پیشکسوت فوتبال، شهردار تهران را همراهی کردند.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال150 روز قبل