ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در قائم‌شهر خبر داد

۱۳ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۷:۲۷

حسین فریدون

دستیار ویژه رئیس‌جمهور با تأکید بر اعلام سریع خسارات طوفان استان از سوی بنیاد مسکن گفت: دولت آمادگی کامل برای رفع مشکلات و پرداخت خسارت‌ها را دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائم‌شهر، حسین  فریدون بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران مازندران در فرمانداری قائم‌شهر اظهار داشت: رئیس جمهور برای رفع سریع مشکلات مردم آسیب دیده ناشی از سیلاب و طوفان روز گذشته بسیار بی‌تابی کردند.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور با درخواست از بنیاد مسکن برای ارائه هر چه زودتر خسارت‌های ناشی از طوفان اخیر در مازندران، افزود: دولت آمادگی کامل برای رفع مشکلات و پرداخت خسارت‌ها را دارد.

وی افزود: این مردم آسیب دیده همان مردم شهیدپروری هستند که همواره پای صندوق‌های رای حضور داشتند و باید به بهترین نحو آنها را تکریم کنیم.

فریدون با تاکید بر اینکه دولت با تمام توان در راستای کمک به آسیب‌دیدگان طوفان اخیر در مازندران تلاش خواهد کرد افزود: هیچ مسئول دولتی حق ندارد در ارائه خدمات به مردم آسیب دیده کوتاهی کند.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور با تقدیر از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی که امنیت پس از طوفان را برقرار کردند گفت: امروز در بازدید خود از روستاهای قائم‌شهر با مردمی نجیب و صبور برخورد کردم که باید تلاش کنیم تا رضایت آنها جلب شود.

استاندار مازندران نیز در این نشست گفت: با توجه به طوفان و باران شدید و بروز خسارات عدیده در شبکه‌های برق استان با حضور به موقع در خطوط فشار متوسط و فشار ضعیف مشغول رفع مشکلات حادث شده هستند.

ربیع فلاح‌جلودار افزود: در نخستین ساعات بروز حادثه طوفان شدید که با سرعتی بالغ بر ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت در جریان بود، پس از برآورد خسارات ایجاد شده، ۳۵ اکیپ عملیاتی و با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از همکاران و نیروهای پیمانکاری در محل بحران حاضر شده و در حال انجام اقدامات اصلاحی هستند.

فرماندار قائم‌شهر نیز با اشاره به اینکه ۸۰ درصد مردم آسیب دیده طوفان اخیر در قائم‌شهر از قشر ضعیف جامعه هستند گفت: هیچ عذری از مدیران شهرستان در مورد عدم خدمت رسانی مطلوب به مردم پذیرفتنی نیست.

مهدی محمدی با اشاره به اینکه تا عصر شنبه باید شهرستان قائم‌شهر به حالت عادی خود برگشته و برق و آب منازل وصل شود افزود: طوفان بامداد جمعه با سرعت ۱۳۲ کیلومتر بر ساعت به بیش از سه هزار منزل شهرستان قائم‌شهر آسیب جدی رساند.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال174 روز قبل