ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با تسنیم:

۰۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۲۹

آیت‌الله محسن فقیهی

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه حکومت بحرین در سرازیری سقوط است، گفت: دولت بحرین مردم بی‌گناه را می‌کشد و شهروندی را که در آن کشور بزرگ شده، سلب تابعیت می‌کند که خلاف دموکراسی است.

آیت‌الله محسن فقیهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اقدامات رژیم آل‌خلیفه علیه شیعیان بحرین و شیخ عیسی قاسم اظهار داشت: هفته گذشته حوادثی در منطقه روی داد که این حوادث نشان‌دهنده این موضوع است که دولت‌های غاصب باید سر عقل بیایند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه افزود: در کشور ترکیه کودتا شد که مردم ترکیه برای خنثی‌کردن آن در صحنه حضور پیدا کردند و این حضور سبب شد کودتایی که توسط ارتش ایجاد شده بود از بین برود، کودتای ترکیه این درس را می‌دهد که اگر حکومت همراه مردم باشد از حوادث مصون می‌ماند.

آیت‌الله فقیهی با بیان اینکه اگر هر دولت و حکومتی با مردم نباشد، دوام و بقا ندارد، اضافه کرد: ممکن است که یک حکومت مدتی با سرنیزه خود را حفظ کند اما بالاخره عمر آن به پایان می‌رسد، رژیم آل‌خلیفه از حکام ظالم درس عبرت بگیرد و مردم بحرین را راضی نگه دارد و دست از کشتار ملت شیعه بحرین بردارد.

استاد حوزه علمیه درباره کشتار شیعیان و ملت مظلوم بحرین توسط رژیم آل‌خلیفه عنوان کرد: این موضوع که دولت بحرین مردم بی‌گناه را بکشد و شهروندی را که در آن کشور بزرگ شده سلب تابعیت کند، خلاف دموکراسی است و به‌مصلحت خودشان هم نیست و این موضوع را بدانند که هر حکومتی که با مردم مقابله کرده از بین رفته است.

وی با ابراز اینکه حکومت بحرین در سرازیری سقوط است، تصریح کرد: شیخ قاسم عیسی شخصیتی است که تلاش می‌کند ملت بحرین شورش نکنند، طرفداران شیخ عیسی قاسم تنها تظاهرات مسالمت‌آمیز برگزار می‌کنند و حرف حق را می‌زنند اما برخورد رژیم آل خلیفه ظلم است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه اظهار داشت: حکام بحرین باید این تفکر را داشته باشند که برای رضایت اکثریت فعالیت کنند، جمعیتی که مقابل منزل شیخ عیسی قاسم و خیابان‌ها حضور پیدا کرده نشان از عدالت‌خواهی ملت بحرین است.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال208 روز قبل