ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس مطبوعاتی، پاسخگوی خبرنگاران بوده است.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، در آستانه دیدار دو تیم یوونتوس و اودینزه در چارچوب هفته هشتم سری آ ایتالیا، آلگری به سؤالات خبرنگاران پاسخ داده است.

در مورد بازیکنان ترکیب اصلی دیدار مقابل اودینزه:

یکی از دیبالا و هیگواین حتما بازی خواهند کرد. ممکن است کین (مهاجم ۱۶ ساله تیم‌های پایه) را هم به بازی بفرستم. پیاتسا، روگانی و آساموا مصدوم هستند و در خط دفاعی، بن عطیه را نیز داریم. حتی ممکن است با ۴ مدافع بازی کنیم.

در مورد اشتباه بوفون در دیدار مقابل اسپانیا:

انتقاد از بوفون مثل توهین به مقدسات است. او در همه این سال‌ها نهایتاً ۳-۴ اشتباه داشته است. رکوردهای او در ۲۰ سال اخیر، خود گویای حقایق هستند. اشتباه او ممکن است برای هر دروازه‌بانی رخ دهد.

در مورد اهمیت بازی فردا:

بازی مقابل اودینزه ساده نخواهد بود. آن‌ها تیمی خوب با یک مربی خوب هستند. هرچند فارغ از نتیجه این بازی ما صدرنشین خواهیم ماند، اما باید فقط به پیروزی فکر کنیم. رقابت برای قهرمانی در اسکودتو طولانی است و باید همه بازی‌ها را جدی بگیریم.

در مورد بازگشت مارکیزیو:

او ۴۵ دقیقه برای تیم ذخیره‌ها به میدان رفته است. اما باید مراقب او باشیم. سناریوی ایده آل این خواهد بود که در بازی‌های پیش روی، اندکی به او بازی بدهیم. او بازیکنی مهم برای ما در سال‌های آتی خواهد بود. اما همیشه در مورد چنین مصدومیت‌هایی باید جوانب احتیاط رعایت شود. چرا که پس از مدت‌ها مصدومیت، ممکن است مسائل و مشکلات دیگری پیش بیاید.

گفتنی است یوونتوس در حال حاضر با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول سری آ قرار دارد.

۱۴۰۵

 

مجله