ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – ژابی آلونسو بازی بعدی بایرن مونیخ را یک بازی ویژه می داند.

به گزارش وبسایت نود، روز جمعه و در اولین دیدار هفته دوم بوندس لیگا شالکه میزبان بایرن مونیخ خواهد بود. ژابی آلونسو هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ در مصاحبه با گل از جو حاکم بر فلتینس آرنا تمجید کرده است.

آلونسو درباره بازی مقابل شالکه گفت: “شالکه در تک بازی ها قادر به شکست هر تیمی است. بازی مقابل آن ها همیشه ویژه است. من جو حاکم بر ورزشگاه آن ها را دوست دارم، هواداران شور و اشتیاق بالایی دارند. بازی برای شالکه از طرفی برای من بسیار ویژه است، چون اولین بار با پیراهن بایرن مونیخ اینجا به میدان رفتم. ما به خوبی آماده شدیم و می دانیم بازی مقابل شالکه آسان نیست.”

رناتو سانچز: “او تشنه موفقیت و کسب عناوین مختلف است. او بسیار پر انرژی و قوی است. می خواهد تبدیل به یک بازیکن مهم شود. سانچز خرید بسیار خوبی برای باشگاه بود. شاید او به دلیل آمادگی خوب اش مقابل شالکه بازی کند، البته بهتر است آنچلوتی در این باره حرف بزند. سن او ملاک نیست. او ۱۹ ساله ست اما یک بازیکن کامل نشان می دهد و این مهم ترین چیز است، حال او ۱۹ ساله باشد یا ۳۵ ساله.”

فیلیپ لام: “لام بازیکنی بسیار ویژه محسوب می شود. او بسیار باهوش است. او شناسنامه بایرن مونیخ است و می خواهد در آینده در باشگاه فعالیت داشته باشد.”

یاشوا کیمیش: “یاشوا یک بازیکن فوق العاده است، و یک پسر فوق العاده. او بازیکن بسیار سطح بالایی است و من او را دوست دارم. او در تیم ملی آلمان در پست دفاع راست بازی می کند. سال گذشته در تعدادی از بازی ها در دفاع میانی بازی کرد در حالی که پست اصلی او هافبک میانی است.”

نقطه قوت بایرن مونیخ و آینده فوتبالی:” ما ترکیب بسیار خوبی از بازیکنان جوان و باتجربه هستیم. نمی دانم که سال آینده اگر بازی کنم اینجا خواهم بود یا نه، هدف من در حال حاضر داشتن یک فصل خوب است.”

۷۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,