ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

انتشار آلبوم های موسیقی پرویز پرستویی به زودی

پرویز پرستویی هنرمند موفقی است که در زمیینه موسیقی هم به موفقیت های زیادی دست یافته است . پرویز پرستویی در آلبوم ناصر عبداللهی فقید، اشعاری را دکلمه کرد. این هنرمند به واسطه صدای خوبی که داشت، توانست با این کار، توجه مخاطبان را جلب کند و در کار بابایی نیز دکلمه داشت. استقبال از صدای پرستویی تا جایی پیش رفت که چندی پیش، بیوگرافی خودش را در قالب یک مجموعه صوتی منتشر کرد.

پرویز پرستویی بازیگر و گوینده سرشناس که تاکنون موفق به دریافت پنج سیمرغ بلورین جشنواره فجر شده است، این روزها دو آلبوم موسیقی را با صدای خود در دست ساخت دارد.

پرستویی از هنرمندانی است که علاوه بر سینما، در موسیقی نیز فعالیت داشته و به زودی دو آلبوم با صدای وی منتشر خواهد شد. این هنرمند در نخستین آلبوم که شامل دکلمه های وی می شود، اشعار یغما گلرویی را خوانده است که این اثر مراحل ساخت را پشت سر گذاشته و پس از دریافت مجوزهای ارشاد روانه بازار موسیقی خواهد شد.

آلبوم پرویز پرستویی

پرویز پرستویی آلبوم موسیقی جدید خود را روانه بازار خواهد کرد

همچنین آلبوم دیگر پرستویی نیز باز هم همکاری یغما گلرویی است که این بار وی در این آلبوم به خوانندگی بر روی موسیقی پرداخته است.

گفتنی است، پرویز پرستویی پیش از این آلبوم هایی همچون من یک بازیگرم، بابایی (به همراه بیژن مفید)، دوستت دارم (به همراه ناصر عبداللهی)، من پرویز پرستویی و … را در بازار موسیقی منتشر کرده است.

آلبوم موسیقی پرویز پرستویی در راه است

منبع : namnak.com

مجله