ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی اسپانیا در سومین بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل آلبانی به یک پیروزی آسان دست یافت و صدرنشینی خود را تداوم بخشید.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، شاگردان جولن لوپتگی در حالی مقابل آلبانی قرار گرفتند که این تیم با کسب ۶ امتیاز از دو بازی قبلی، بالاتر از لاروخای ۴ امتیازی، صدرنشین بود اما با ارائه عملکردی خوب در دیدار خارج از خانه، سه امتیاز حساسی را کسب کرده و با ۷ امتیاز به صدر جدول صعود کردند.

دقیقه ‘۵۵ (۰-۱)(دیگو کوستا): روی پاس در عمق ویتولو، سیلوا در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با یک پاس بغل پا به کوستا، مهاجم تیم چلسی را در مقابل دروازه خالی قرار داد تا وی به راحتی گلزنی کند. کوستا در ۱۱ بازی اخیر خود ۹ گل به ثمر رسانده است.

دقیقه ‘۶۳ (۰-۲)(نولیتو): مهاجم تیم منچستر سیتی دقایقی بعد از ورود به میدان، خیال تیم را راحت کرد؛ ناچو مونرئال در سمت چپ توپ را به نولیتو رساند و این بازیکن پس از دریبل بازیکن پیش روی خود، با ضربه ای دقیق و فنی توپ را به گوشه پایین دروازه فرستاد. این بازیکن در ۱۵ بازی ملی ۷ گل و ۶ پاس گل داده است که آمار قابل توجهی است.

در دقیقه ‘۷۸ ایسکو به جای اینیستا وارد میدان شد و اینیگو مارتینز هم جای سرخیو راموس مصدوم را گرفت. اسپانیا در نهایت موفق شد دومین برد خود در این بازی ها را به دست آورده و با تفاضل گل بهتر نسبت به ایتالیا در صدر جدول قرار گیرد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

 

۱۷۷۱

مجله