ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی اظهار داشت: از مسئولان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر تقاضا دارم که تذکرات امام خامنه‌ای با جدیت بیشتری عمل کنند، ما دغدغه نظام اسلامی را داریم و می‌خواهیم مسئولان به دور از شعار وارد میدان عمل شوند چرا که وضعیت کشور نگران‌کننده است.

وی در ادامه خطاب به رئیس‌جمهور گفت: آقای روحانی شما پیش از این گفته‌اید که از رکود خارج شدیم،‌ در حالی که برون‌رفت از رکود تنها با عملی شدن اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود نه با نگاه به دست دشمنان.

سالک یادآور شد: آقای روحانی شما گفته‌اید برجام به ما عزت و آزادی اراده داده است، با برجام تحریم‌ها برطرف شدند اما می‌خواهم به شما بگویم که بهتر است به اصول ۱۱۰ و ۱۵۳ قانون اساسی که درباره ممنوعیت سلطه‌پذیری است، بیشتر توجه کنید؛ آقای روحانی! عزت و اراده را اسلام ناب، امام، رهبری، شهدا، آزادگان، ایثاگران و این مردم به ما داده‌اند و مشروعیت شما هم به خاطر عزت ملت ایران است.

سالک در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی هیچ گاه نمی‌توانند به ایران عزت بدهند، آقای روحانی! با این جملات ملت ایران را تحقیر نکنید.

انتهای پیام/

http://fna.ir/F5FFGS

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,